Evet mi? Hayır mı?

15 Temmuz'da kanlı ve kahpe silahlı darbe girişimini önleyen milletimiz, 16 Nisan'da ticari, siyasi, adli tüm darbeleri '"Evet" oyuyla sandıkta yok etmeyi başaracaktır İnşallah!

Diriliş hareketinin önderlerinden olan Şevki Yılmaz hocamız, bu haftaki Cuma makalesinde artık son iki ayı içerisine girdiğimiz referandum sürecinin önemini “Evet mi? Hayır mı?” başlıklı yazısı ile bizlere bir kez daha hatırlatıyor.

Tüm güçleriyle İslam’a karşı kılıç çekmiş şer odaklarının bu süreçte Yeni Türkiye’nin Yeni Anayasası’na neden karşı çıktıklarını çarpıcı örneklerle gün yüzüne çıkarıyor.

Şevki Yılmaz hocamız, birçok aksaklığa gebe olan mevcut sistemin Yeni Türkiye için neden tehlike arz ettiğini ve şer odaklarının sistem üzerindeki açıklar sayesinde ülkemizi ve devletimizi nasıl zor duruma düşürdüklerini bir bir gözler önüne seriyor.

15 Temmuz hain darbe girişimini, Yeniden Diriliş’e çeviren aziz Türk milletine seslenen Şevki Yılmaz: “15 Temmuz’da kanlı ve kahpe silahlı darbe girişimini önleyen Milletimiz, 16 Nisan’da ticari, siyasi, adli tüm darbeleri ‘”Evet” oyuyla sandıkta yok etmeyi başaracaktır İnşallah!” diyerek; darbelere, hainlere, fitnecilere karşı kararlı duruşun devam ettirilmesi gerektiğine dikkat çekiyor.

Son olarak milletimizi aldatmak için birleşen vatan düşmanlarına en iyi cevabın sandıkta “EVET” denerek verileceğini vurgulayan Şevki Yılmaz hocamız, algı operasyonlarına karşı bizleri bir kez daha uyarıyor.

Bismillahirrahmanirrahıım

Evet mi? Hayır mı?

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allah’a (cc) hamd, Başöğretmenimiz, Önderimiz, Sevgili Peygamberimiz Hz.Muhammed (s.a.v) Efendimize, Ehl-i Beytine, Ashab-ı Kiram’a ve kıyamete kadar izinden gidenlere salât  ve selâm olsun!

Bu ülke, sadece bizim değil!

Hepimizin!

Yani bu ülkede yaşamış, yaşayan ve yaşayacak tüm din, ülke ve vatan sevdalılarının!

Hepimiz, 16 Nisan Pazar günü büyük bir sınavdan geçeceğiz!

Pazar yerindeki eşya ve meyve seçiminde gösterdiği hassasiyeti, vatan ve memleket meselesinde göstermeyenlerden olmayacağız! Evet mi? Hayır mı? tercihiyle sunulan seçimi, soframızdaki ekmek gibi, tuz gibi önemseyecek; Batılı, Haçlı ve Siyon işbirliğinin ekmeğimize kan doğramasına fırsat vermeyerek, yalancıların ve müfterilerin algı operasyonlarının etkisinde kalmadan, selim bir akılla kararımızı vereceğiz inşaAllah!

16 Nisan Başkanlık Sistemi’ni, yargı ve bürokrasiyi milletin hizmetkârı kılacak kısmi Anayasa değişikliği referandumunda;

Nefsimizin, neslimizin, ülkemizin ve mazlum toplumların İstikrarına, İstiklaline ve İstikbaline “Evet” mi? Hayır mı?

Halifesiz ve başsız yetimler coğrafyasını, anasına kavuşturacak Türkiye’mizin LiderliğineEvet” mi? Hayır mı?

Kirli, çirkin pazarlıklarla ve satın alınan vekillerle kurdurtulan ucube koalisyon hükümetlerinin tarihin çöp sepetine atılmasına “Evet“mi? Hayır mı?

Çok başlılık fitnelerinden kavgalarından ve ayak oyunlarından kurtulup istişareye ve denetime dayalı BaşkanlığaEvet” mi? Hayır mı?

Milletimize ve Ülkemize hizmetten başka suçu olmayan Başbakanları ve diğer siyasileri idam ettiren, yasaklattıran, Partileri kapattıran Silahlı ve Sivil Masonik darbeleri sandık darbesiyle yok etmeye

Evet“mi? Hayır mı?

Devletimizin kalkınma hızını bilerek kesmek için görevli derini yargı padişahlığını ve bürokrasi saltanatını sandıkta yıkmağa Evet “mi? Hayır mı?

AK iktidarında başlayan okullar, yollar, köprüler gibi vs. devasa hizmetlerin devamına “Evet” mi? Hayır mı?

Mandacı muhalefetin, Millet Meclisi çalışmalarını yavaşlatmak adına başarılı Bakanlar hakkında verdikleri suni gensoru  tuzaklarını bitirtmeye ve gerektiğinde bakanların ciddi şekilde yargılanabilmesine “Evet“mi? Hayır mı?

İsviçre medeni kanununa göre evlenen, İtalyan ceza yasasına göre cezalandırılan, Alman ceza muhakemelerine göre yargılanan, Fransız idare hukukuna göre idare edilen ve sadece İslam hukukuna göre gömülen Müslüman bir Milletin her şeyini inancına göre yapacağı özgürlük kapılarının açılmasına, şirk ve küfrün yıkılmasına “Evet”mi? Hayır mı?

Darwin Yahudisinin maymunlaşma saçmalığının bile kaldırmakta zorlandığımız, nesillerimizi uyuşturucuya bağımlı kılan yabancı, modacı, mandacı ve maddeci eğitim yerine Allah’a, Dinine, Peygamberine, Ülkesine bağımlı ve Ahirete hazırlayan bir Milli Eğitim ıslah ve inkılabına “ Evet ” mi Hayır mı?

sorularına tercih, karar ve mührümüzle cevap vereceğiz İnşallah!

Karar hür vicdanlarımızın!

Cumhurbaşkanımız, Hükümetimiz, AK Parti, MHP, Hüda-Par, Büyük Birlik, Saadet Partisi vb. Milli partilerimiz, ekonominin canlanmasını isteyen İş adamlarımız, Milli sendikalarımız, Milli medyamız, samimi tarikatlarımız, Kanaat Önderlerimiz ve başta Filistin olmak üzere tüm mazlum İslam Coğrafyası “Evet” için canla başla çalışmaya ahdettiler, kararlılar ve devam ediyorlar!

Devrimlerle medeniyetimizi ve ekonomimizi deviren 6 oklu CHP, kuzenleri HDP, PKK, YPG, PYG, DHKPC, HDP, FETO, Ulusalcı Ergenekon  vs. terör örgütleri, Masonlar, Siyonist İsrail, Haçlı Alemi, tüm Mason locaları, din, vatan, can ve namus düşmanları “Hayır” adına milletimizi aldatmak için birleşmişler!

Tercih ve Karar Milletimizindir!

“Hakkıdır Hakk’a tapan Milletimin İstiklal!”

15 Temmuz’da kanlı ve kahpe silahlı darbe girişimini önleyen milletimiz, 16 Nisan’da Ticari, Siyasi, Adli tüm darbeleri ‘”Evet” oyuyla sandıkta yok etmeyi başaracaktır İnşallah!

Allah (c.c), dinimize, ülkemize, milletimize ve tüm mazlumlara yardım edenlerin daim yardımcısı olsun!

Amin!

***

Salı akşamı saat 20:45’te, Akit TV (Kanal 34) ile Kocaeli TV’nin ortaklaşa yayınladığı “Milli Diriliş” programının canlı yayınında buluşmak üzere yaratıcımız, yöneticimiz ve yaşatıcımız Allah’a (c.c) emanet olunuz.

Tatil olması dileğiyle Cuma bayramımız mübarek olsun.

Selam, sevgi ve duayla.

Şevki Yılmaz

@sevkiyilmaz

#sevkiyilmaz1955