Şevki Yılmaz: Türkiye’miz Düşerse Kâbe Düşer!

Rize Eski Milletvekili, İlahiyatçı-Yazar Şevki Yılmaz Akit TV'de yayınlanan Milli Diriliş programında şu ifadelere yer verdi: "Suud’daki darbe 15 Temmuzun rövanşıdır! Türkiye’yi taşeron yapamayan Siyonist-Haçlı ŞeytaniGüçler bu görevi Suud’a vermeğe kararlaştırdılar!"

Rize Eski Milletvekili, İlahiyatçı-Yazar Şevki Yılmaz Akit TV’de yayınlanan Milli Diriliş programında önemli açıklamalarda bulundu.

Her Salı akşamı 21.00’da ekranlara gelen programın bugünkü gündeminde Suudi Arabistan’da yaşananlar vardı. Yemen’den gelen saldırı, yolsuzluk gözaltıları ve ılımlı İslam kararları gibi birçok gelişmeyi analiz eden Yılmaz, resmi Twitter hesabından da bu konuda açıklamalarda bulundu.

İşte o önemli analizler:

Suud’a imparatorluk havucu uzatıldı ve maalesef ABD güdümlü Suudi yönetim bu havucu yedi! Hedef büyük! hedef islam alemini paramparça etmek!

Hangi islam ülkesi gerçek manada kur-an hukuku ile yönetiliyor ki, mezheb savaşları yapılacak? Maalesef, itikatta laik amelde kapitalistis!

Ey islam alimleri, ey hergün tv ekranlarında sohbet veren hocalar neredesiniz? Islâm dünyası ateşlerde yanarken siz hala neyle meşgulsünüz?

Haçlı orduları kabeyi yıkma planından vazgeçmedi ve geçmeyecek! Türkiye’miz düşerse Kabe düşer! Unutmayın, Türkiye Kabe’nin ebabil kuşudur!

Büyük savaş kapımızda,darlık ve kıtlık günlerine hazır olun! Cemaatlere sesleniyorum, kendinize mürid yetiştirmeyn Kabe’ye asker yetiştirn!

Allah’ın vaadi haktır.Bizim ellermizle kafirlere cezasını vermek ister.Unutmayın, ancak bir ve beraber olursak Allah’ın yardımı bizimledir.

Kur’a-nın yaşanmadığı, hayattan, kışladan, adaletten çıkarıldığı bir dünyaya, bugün islam alemi denemez! Ancak islama isyan alemi denebilir!

Suud’daki darbe 15 Temmuzun rövanşıdır! Türkiye’yi taşeron yapamayan Siyonist-Haçlı ŞeytaniGüçler bu görevi Suud’a vermeğe kararlaştırdılar!

Müslüman Coğrafya Amel de Kapitalizm Mezhebinde İtikatte Laisim (Laiklik) Mezhebindeyken Ehli Sünnet-Şia Mezheb Kavgası niye! Birleşiniz!

Müslüman Coğrafya Amel de Kapitalizm Mezhebinde İtikatte Laisim (Laiklik) Mezhebindeyken Ehli Sünnet-Şia Mezheb Kavgası niye!

Facebook: @sevkiyilmaztr  /  @sevkiyilmaz1955
Twitter: @sevkiyilmaz

HABER VAKTİ