'5G teknolojisiyle virüsleri tetikleyip, insanları zombiye çevirebiliyorlar'

Tüm dünyada etkisini gösteren koronavirüsün 5G teknolojisi ile beraber geliştiğini ve daha sonrasında teknolojik çipler aracılığıyla canlıların yaşam kontrollerini elinden alıp birer zombiye dönüştürecek kadar güçlükte tasarlandığı iddiaları yer aldı. Bir sosyal medya kullanıcısı tarafından ortaya atılan iddialar dikkat çekici bulundu.

Dosya 14.03.2020 - 16:24 14.03.2020 - 16:24

İlk olarak Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan ve tüm dünyaya yayılan koronavirüsün 5G teknolojisiyle birlikte geliştiği öne sürüldü. Söz konusu iddiayı ortaya atan bir sosyal medya kullanıcısı dikkat çeken ifadelerde bulundu.

İDDİA: VİRÜSÜN KAYNAĞI 5G TEKNOLOJİSİ

Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Esoteric adlı sosyal medya kullanıcısı, telefon sinyaliyle insanların adeta bir zombiye dönüştürülere yönetilebileceğini ve istenildiği zaman öldürülebileceğini öne sürdü. Bunun da 5G teknolojisiyle rahatlıkla yapılabileceğini belirtti. Vuhan'da ortaya çıkan koronavirüsün kaynağının da 5G teknolojisi olduğunu öne sürdü.

SİSTEM BİZİ KONTROL EDECEK

Söz konusu iddiada şu ifadeler yer aldı:

"Bir virüs olmaktan çok, aslında bir gıdada tüketilen küçük metal parçacıkları, onları doğru sinyalin aktive etmesini bekler. Bu parçacıklar o kadar küçük ki onları göremezsiniz. Bu korkunç teknolojinin tamamen gelişmesini bekleyen yıllardır yiyecek ve içeceğimize eklendi. Cep telefonunuzdan veya benzer bir cihazdan etkinleştirilen karanlık bir komutta, bu parçacıklar Nano-karıştırıcılar gibi davranacak ve radyasyon kaynağına yakın organları homojenize edecektir. Cep telefonunuzu göğüs cebinizde tuttuğunuzda kalp krizi bekleyebilirsiniz. İçinde bulunduğunda kot pantolonunun ön cebinde organlarınız kızartılır. Beyninizin yakınında felç veya başka bir CVA olur. Gözlerimizden, burunlarımızdan, kulaklarımızdan ve ağızlarımızdan kanacağız. Zombiler olurken dayanılmaz acı içinde ağlayacağız. Kullandığımız araçlara benzer teknolojiler tanıtıldı. Sistem bizi kontrol edecek ve bizi dışarı çıkaracak şekilde tasarlandı. Bu şeyler olmaya başladığında, kolluk kuvvetlerini ve silahlı kuvvetleri, bu belirtileri gösteren bireyleri şiddetli bir şekilde bertaraf ederek toplumun geri kalanını bu bulaşıcı virüsten korumak zorunda oldukları konusunda ikna etmek kolay olacaktır. Sonra insanlığın itlafine başlanacak. Komplo böyle"

'COVİD -19 İLE TELEMORLERİN BAĞLANTISI'

Koronavirüsün bir telemorik zehir olduğunu belirten sosyal medya kullanıcısı, ''Telomerik zehirler, telomerlerimizin uzunluğunu ve sonuç olarak ömrünüzü olumsuz yönde etkileyen maddelerdir. Genel bir kural olarak, telomerlerimizin uzunluğu hayatın çeşitli saldırılarından kurtulma yeteneğimizi yönetir.  Biz yaşlandıkça yavaş yavaş kısalırlar. Telomerik zehirler arasında HIV, Gümüş iyodür, Elektromanyetik Radyasyon, Titanyum Dioksit ve Glifosat bulunur. Çin'in Hubei Eyaleti vatandaşları, Covid-19'da HIV sivri uçları bulunduğundan, son zamanlarda tüm bunlara maruz kalmıştır.  Çin'deki hava jeo mühendisliği, Hubei'yi, Hubei'deki yağış oranını artırmak amacıyla Gümüş iyodürün atmosferik tohumlarından serpiştirmeye maruz bırakıyor.'' açıklamasında bulundu.

Elektromanyetik Radyasyon Wuhan'da 5G'nin ortaya çıkmasıyla ortaya çıktığını ifade deden sosyal medya kullanıcısı, ''Titanyum Dioksit ve Glifosat, çünkü Çin her iki ürünün de dünya lideri. Bu kimyasalların izleri birçok tüketici ürününde bulunacaktır. Toplu olarak ele alındığında, telomerleri zaten son derece stresli olacağı için herkesi yaşlılarla veya sakatlıkla daha fazla dezavantajlı hale getirir. Bu, mevcut kanıtlarla desteklenmektedir, Wuhan'ın birçok yaşlı üyesi, morbidite veya mortalite nedenlerinin her kurbanın önceden var olan sağlık sorunlarını yansıtacağı virüsden geçmektedir.'' ifadelerini kullandı.

'DEVLETLER NÜFÜSU KENDİLERİ İÇİN MANİPÜLE ETME AMACI GÜDEBİLİRLER'

''Ayrıca, telomer kaybının diğer nedenleri arasında sigara içmek, uyku eksikliği, sıtma ve Fentanil gibi ilaçların kullanımı yer alır.'' diyen sosyal medyada kullanıcısı, ''Bu öğelerin birçoğunun toksik etkileri hakkında bilgi eksikliği ile kendimizi ortaya çıkarırken, şirketler ve hükümetler nüfusları kendi amaçları için manipüle ederler.'' ifadelerini kullandı.

'5G TEKNOLOJİSİ KORONAVİRÜSÜ TETİKLEDİ' İDDİASI

Daha önce Habervakti'ne açıklamalarda bulunup, 5G'nin koronavirüsün ortaya çıkışında ve yayılmasında çok büyük etkisi olduğunu belirten Becker, ''Binlerce bilim insanı 5G'nin sağlık sorunlarına neden olduğunu belirtiyor. Vuhan'da koronavirüsün ortaya çıktığı yerde 10 bin 5G noktası vardı. 5G koronavirüsü aktif hale getiren unsurlardan biridir. Bunlara örnek olarak Atların bulunduğu bir noktada kurulan 5G istasyonu çok sayıda atın ölmesine neden oldu. Yine Kuzey Galler'de 5G yüzünden 200 kuş öldü.'' ifadelerini kullandı.

HaberVakti

Yorumlar