5G Virus News Platformu'ndan Fahrettin Koca'ya bir dizi soru!

5G Virus News Platformu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya koronavirüs salgınıyla ilgili bir dizi soru sorarak bunu kamuoyuyla paylaştı. Bakanlıktan gelecek olan cevabı da adreslerinde yayınlayacaklarını vurguladılar.

Gündem 27.05.2021 - 21:26 27.05.2021 - 21:26 Bülent Deniz

5G Virus News Platformu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya koronavirüs salgınıyla ilgili bir dizi soru sordu.

İşte soru metnin tamamı:

Sayın Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin KOCA

DSÖ 17 Ocak 2020 tarihli PCR tanı kiti protokolünün, 23 Ocak 2020 tarihinde yayınlanan makalesinde covid-19 adını verdikleri virüsü izole edilmediğini ve yarasının bile ÇİN (At Nalı Yarasası) değil Avrupa yarasası kullanıldığını, ellerinde hiçbir hastadan alınan materyal olmadığı veya görmedikleri çok açık bir şekilde yazıyor.

-Okudunuz mu?

-Eğer okuduysanız, izole edilmeyen bir virüs için 270 milyon doz aşıyı ne için aldınız?

-İzole edilmeyen bir virüs için neden Türkiye’de 53 milyon PCR test yaptınız? Hatalı sonuç verdiğine ilişkin mahkeme kararları, bilimsel makale olmasına rağmen PCR testi hale 40-45  döngü ile neden çalıştırıyorsunuz? Ve yalnızca PCR test için ne kadar para harcadınız? PCR test ile ilgili hangi şirketlere ödeme yaptınız?

- İzole edilmeyen bir virüs için neden pandemi ilan ettiniz?

- Açıkladığınız üzere Covid-19 virüsünün( İngiltere-Hindistan) mutasyonu ve varyantlarının olduğunu nerden biliyorsunuz veya bu bilgiyi kimden aldınız?

Bu bilgileri Türkiye’de yaşayan 83 milyon kişi adına ve onların bilgilenmesi için soruyoruz.

Yorumlar (4)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@