5GVirüs Platformu'ndan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 'PCR testi' uyarısı!

5GVirüs Platformu, Pozitif RT-PCR testi, COVID-19 ile hasta olmak anlamına gelmediği kesinleştiğini, COVİD-19 da Pozitif varsayımın yanıltıcı olduğu ortaya çıktığını ve böylelikle abartılmış vaka sayıları ortaya çıktığını söyleyerek, CİMER’e bu konu hakkında bir dilekçe yolladı. Dilekçede Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, "Bu tarihin en büyük, komplo”su karşısında zatıalilerinizin konuyu yeniden değerlendirerek gerçeğin ortaya çıkartılarak ilanını arz ve talep ederim." denildi.

Gündem 30.01.2021 - 22:24 30.01.2021 - 22:24

Pozitif RT-PCR testi, COVID-19 ile hasta olmak anlamına gelmediği kesinleşti. Ve COVİD-19 da Pozitif varsayım yanıltıcı olduğu ortaya çıktı. Böylelikle abartılmış vaka sayıları ortaya çıktı.

Yaşanan olayların ardından ise 5GVirüs Platformu, CİMER'e başvurarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'a dilekçe gönderdi. Dilekçede şu cümle dikkat çekti:

"Bu tarihin en büyük, komplo”su karşısında zatıalilerinizin konuyu yeniden değerlendirerek gerçeğin ortaya çıkartılarak ilanını arz ve talep ederim."

UYARI YAZILARI BÜTÜN PARTİLERE GÖNDERİLECEK

DSÖ’nün COVİD-19’u tespit ederken, 17 Ocak 2020 tarihinde kabul ettiği PCR test protokolünde 45 döngü sayısına, bilim insanlarının itirazı, Portekiz ve Almanya’da dava konusu olması  ile Türkiye’de Sosyal Medyayı da hareket geçirdi. Ve CİMER’den Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Eedoğan’a PCR testi ile ilgili dilekçe yollanmaya başlandı.  Aynı uyarı yazısının CHP Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na ve diğer parti liderlerine de gönderileceği belirtildi.  

O dilekçe:

CİMER’e (İletişim Başkanlığı) yollanan dilekçe

Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN

Cumhurbaşkanı

Tarih: 30 Ocak 2021                                                                                                       

Sayın Cumhurbaşkanım,

Son bir yıldır, ülkemizde ve dünyada yaşanan C-19 Panademisi ile ilgili olarak gösterilen vaka sayısı doğru değildir! Doğru olmamasının tek nedeni ise Ct PCR’da döngü sayısı 20-30 yeterli olması gerekirken, 45 döngü olarak kabul edilmesidir. Bu hatalı döngü sayısı da DSÖ tarafından 17 Ocak 2020 tarihinde kabul edildi ve bütün dünyada da bu protokolü uygulamak zorunda kaldı.

DSÖ bu hatalı döngü sayısı ile ilgili 14 Aralık 2020 ve 20 Ocak 2021 tarihinde iki açıklama yaparak bu hatayı kabul etti. Ve düşürülmesini istedi. Ama dünyanın yaşanmış en büyük felaketine dönüşeceği için hala üstü örtülüyor.

Onun içindir ki insanlara dayatılan, maske ve aşı da dahil tüm tedbirler, PCR yalanının üstüne konuldu. Hükümetleri korkuttular, insan sağlığı ve ülke ekonomileri bozuldu ve bozuldukça güçlünün güçsüzü kontrol etmesi daha da kolaylaştı.

Sayın Cumhurbaşkanım,

Bu bağlamda tek istediğimiz, yalnızca PCR testi ile ortaya çıkan hileli vaka sayısı konusunda çok ufak bir araştırma yaptırmanızdır. Bu araştırmanın sonucu, ülkemizde DSÖ aracılığı ile yaşatılan Küresel Darbenin ve büyük yalanın bozulmasına neden olacaktır.  

Bu tarihin en büyük, “komplo”su karşısında zatıalilerinizin konuyu yeniden değerlendirerek gerçeğin ortaya çıkartılarak ilanını arz ve talep ederim.

Saygılarımla

5gvirüsnews

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@