Abdullah Avcı'nın yardımcı antrenörü kim olacak?

Medipol Başakşehir ile sözleşmesini feshederek Beşiktaş ile anlaşmaya varan Abdullah Avcı'nın siyah-beyazlı takımda yanında olacak kurmayları da belli olmaya başladı. Avcı'nın 8 kişiden oluşacak teknik ekibinde Beşiktaş camiasından yalnızca bir isim yer alacak.

Spor 31.05.2019 - 12:46 31.05.2019 - 12:46 Bülent Deniz

Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Abdullah Avcı oldu. Şenol Güneş dönemi sonrası bir numaralı teknik direktör adayı olan tecrübeli çalıştırıcı ile dün resmen masaya oturuldu. Yöneticiler, Avcı'ya şartlarını sordu. Başarılı teknik adam, "Kendi ekibimle çalışmak isterim. İzin verirseniz 7 kişilik teknik kadrom var. Ayrıca Beşiktaş'ın eksiklerini bilen bir hocayım. Transfer gereken bölgeler için de görüş belirtmek isterim. Ekonomik koşulları, sözleşme şartlarını konuşmayı şu anda istemem" dedi. Görüşmede para ve sözleşme süresi gibi detaylar gündeme gelmese de Avcı'nın Beşiktaş'tan bonuslarla birlikte 1 milyon Euro alacağı belirtildi. Avcı, şampiyonluk ve Avrupa'daki başarılar için de prim kazanacak.

ABDULLAH AVCI'NIN BAŞAKŞEHİR'DEKİ EKİBİ

Recep Uçar Yardımcı Antrenör
Orhan Ak Yardımcı Antrenör
Haluk Güngör Kaleci Antrenörü
Yaşar Çevikel Psikolojik Performans Analizi
Caner Erol Maç ve Performans Analizi
Serdar Keşçi Yrd. Maç ve Performans Analizi
E.Özerk Tufan Fiziksel Performans Antrenörü
Can Kaplanoğlu Bireysel Performans Antrenörü

8 KİŞİLİK EKİPTE TEK BEŞİKTAŞLI!

SuperHaber ekibinin ulaştığı bilgilere göre, Abdullah Avcı'nın ekibi 8 kişiden oluşacak. Başakşehir'deki 7 kişilik ekibine ek olarak, Beşiktaş U19 takımının teknik direktörlüğünü yapan Ozan Köprülü, Avcı'nın yeni yardımcı antrenörü olacak.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@