Abdurrahman Dilipak'ın oğlu Ahmet Taha Dilipak'tan 'ABD'ye çalışıyor' iddialarına cevap

Gazeteci-yazar Abdurrahman Dilipak'ın oğlu Ahmet Taha Dilipak, ABD Hava Kuvvetleri'nin internet şirketinde çalışıyor iddialarına cevap verdi.

Gündem 23.09.2021 - 15:31 23.09.2021 - 15:35

Usta yazar Abdurrahman Dilipak'ın, "Oğlum Amerikan Hava Kuvvetleri'nin internet şirketinin Türkiye temsilcisi" ifadelerini farklı bir şekilde ortaya koyan isme oğul Dilipak'tan cevap gecikmedi.

"OĞLUM ABD HAVA KUVVETLERİNE ÇALIŞAN ŞİRKETİN TÜRKİYE TEMSİLCİSİ"

Armağan Çağlayan'ın Youtube üzerinden yaptığı programa katılan Abdurrahman Dilipak, "Türkiye'de hiç kimsede, hatta ODTÜ'de bile internet yokken ABD'den yazılım, Almanya'dan akustik modem getirerek İngiltere üzerinden internete bağlanan ve konferans veren ilk kişiyim. Oğlum Amerikan Hava Kuvvetleri'nin internet şirketinin Türkiye temsilcisi. " dedi.

Bu paylaşıma Dilipak'ın oğlu Ahmet Taha Dilipak'tan yanıt gecikmedi.

"ABD ORDUSUNA ÇALIŞACAĞIZ BUNU DA DEVLET FARKETMEYECEK?"

Ahmet Taha Dilipak, Twitter hesabından şu paylaşımı yaptı:

"3.3 milyon kişi bu videoyu izledi ve içerisinden sadece bu 'süper ileri zekalı' tip bunu ortaya çıkardı. Biz abd ordusuna çalışacağız ve bugüne kadar devlet dahil kimse farketmeyecek :). Müfterilikte çıtayı çok daha yukarı taşıyorsun. Madonna için ne yumurtlayacaksın meraklandım. Özgün olmak çok önemli. Yöntem olarak mücadele ettiklerinizin taktiklerini taklit ederseniz o mücadeleyi kazanamazsınız. Kaybettiğiniz gibi rezil de olursunuz."

Yorumlar (1)