Acı Haber! Kuddusi Hoca vefat etti

Aksaray’daki tatilinin ardından dönüş yolculuğuna çıkan Almanya Herborn Milli Görüş Hacı Bayram Veli Camii İmamı Kuddusi Kılıç ve eşi, Bulgaristan’da yaptıkları kazada hayatını kaybetti.

Gündem 05.08.2019 - 12:28 05.08.2019 - 12:28

Almanya Herborn Milli Görüş Hacı Bayram Veli Camii İmamı, Kuddusi Kılıç ve eşi Meryem Kılıç, Aksaray'dan izin dönüşünde Bulgaristan'ın Kalotina mevkiinde, Türk plakalı TIR'la çarpışması sonucu yaşanan kazada Kuddusi Kılıç olay yerinde, eşi Meryem Kılıç ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

TÜRK TIR'IYLA ÇARPIŞTI

Aksaray'dan izin dönüşü Almanya'ya geri dönmek için yola çıkan gurbetçi aile Bulgaristan'da Sırbistan istikametinde Gradina sınırına 5 km Kalotina yakınlarında tek şeritli yolda virajda karşı yönden gelen Türk plakalı TIR ile çarpıştı. Meydana gelen kazada Kuddusi Kılıç olay yerinde yaşamını yitirirken, eşi Meryem Kılıç ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

ŞEVKİ YILMAZ TAZİYE YAYINLADI

Milli Görüş Hareketi'nin önemli isimlerinin başında gelen ilahiyatçı-yazar Şevki Yılmaz, kaza haberini aldıktan sonra bir taziye mesajı yayımladı.

İşte o mesaj: 

İnnalillahi ve inna ileyhii raciun... Hicret yıllarımızın vefakar ve Sadık kardeşim Almanya-Herbron Camimizin İmamı ve Başkanı Aksaraylı Kuddusi Kılıç Hocamız Hanımıyla beraber trafik kazasında vefat ettiler!‬ ‪Allah (c.c),Rahmet etsin. Makamını sevenleriyle beraber Cennet eylesin! Ailesine sabır ve baş sağlığı ihsan buyursun! Ruhları için Elfatiha!

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@