Acun'a sert tepki: O koltukta utanmadan para kazanıyorsunuz

Ünlü şarkıcı Cem Adrian, "O Ses Türkiye" yapımcısı Acun Ilıcalı ve jürinin, yarışmacıların umutlarını ve hayallerini sömürüp reyting yaparak kazanç elde ettiklerini söyledi.

Aktüel 31.12.2018 - 14:43 31.12.2018 - 14:43 Bülent Deniz

Şarkıcı Cem Adrian, Tv8'de yayınlanan O Ses Türkiye programını yerden yere vurdu. Acun Ilıcalı ve jüri üyelerinin, yarışmacıların umutlarını ve hayallerini sömürüp reyting yaparak kazanç elde ettiklerini savundu.

Adrian: Umutlarla oynayanlarda bu yıl

Şarkıcı Cem Adrian, sosyal medya hesabından TV8 ekranlarının yarışma programı olan O Ses Türkiye'yi yerden yere vurdu. Cem Adrian, O Ses Türkiye programıyla ilgili şu sözleri söyledi:

"Umutlarla oynayanlarda bu yıl! Umutlarını sömürdüğünüz tüm o güzel insanları hiç unutmayın, onlar sizi hiç unutmayacak"

Kaliteli sesleri seyircilerle buluşturduklarını söyledi

Şarkıcı Murat Boz ve Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye'nin final akşamında Cem Adrian'ın eleştirilerine üstü kapalı olarak yanıt verdi. Murat Boz konuya ilişkin olarak bu tarz kaliteli seslerin 'O Ses Türkiye aracılığıyla' izleyiciyle buluştuğunu söyledi.

Acun Ilıcalı da kendisinin yarışmada bir katkısı olmadığını jürilerin bu işte ciddi payı olduğunu ama programın izlenmesinin yarışmacıların performanslarıyla gerçekleştiğini açıkladı.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@