Adnan Oktar'ın cezaevinde tutuklu bulunmasının ardından örgütü 'Serace' kod adıyla bilinen İbrahim Sarel Köprülü'nün yönettiği iddia edildi.

Adnan Oktar’ın tutuklanmasından sonra örgütü kim yönetiyor sorusu merak konusu oldu. Adnan Oktar’ın sağ kolu olarak bilinen Tarkan Yavaş’ın da geçtiğimiz günlerde tutuklanmıştı. Tarkan Yavaş’dan sonra örgütü İbrahim Seral Köprülü’nün yönettiği iddia ediliyor.

Tunceli'de teröristlerin kullandığı depo ve sığınak imha edildi Tunceli'de teröristlerin kullandığı depo ve sığınak imha edildi

İbrahim Sarel Köprülü'nün kod adı Serace'dir. Örgüt lideri Adnan Oktar ile birlikte "Dragos" denilen evde kalıyordu. Yönetici kardeşlerdendir. Kule tabir edilen örgüt işlerinin yürütüldüğü kameralı güvenlik odasının yönetici olarak biliyniyor. Adnan Oktar'ın kardeş grubuna verdiği talimatları tamamen bilir ve yönetir. Hakkında 3 küçük yaşta kız çocuğuna cinsel istismar ve örgüt yöneticiliği olmak suçlarından bir çok suçlama bulunan İbrahim Seral Köprülü her yerde aranıyor.

Firari örgüt yöneticisi Köprülü, saklandığı evden de iftiralarına devam ediyor. Firari İbrahim Seral Köprülü’nün yakalanması için emniyet güçleri aramalarına devam ediyor.