Adnan Oktar'ın bir kolunun İsrail'de bir kolu da Amerika'da olduğunu ilişkin bilgi ve belgeler kendisi hakkında hazırlanan iddianamade yer alıyor. Sosyal medyaya yayılan son video ise pes artık dedirtti. Videoda Adnan Oktar kendini savunurken "Bu söylemediğim bir şey ama  söyleyeyim. Diyorum ki ben; Siyonizm, Siyon, İslam alemidir, İslam, Müslümanlıktır. Moşiyah mehdi de, Müslümanların içinden çıkacaktır. Siyonizm, müslümanlıktır. Dolayısıyla ben Siyonizm sorununu da ortadan kaldıran bir açıklama yapıyorum."

Skandal savunma! 115 kişiye mezar olan binanın müteahhidi ölenleri suçladı Skandal savunma! 115 kişiye mezar olan binanın müteahhidi ölenleri suçladı

'TAPINAK ŞÖVALYELERİ'NE İSTANBUL TURU ATTIRMIŞTI

Dahası Amerika'dan gelen 'Tapınak Şövalyeleri' ile kameraların karşısına geçmiş, İstanbul turu attırmıştı. Söz konusu yayında Oktar "Sizleri aramızda görmek bizler için büyük mutluluk" ifadelerini kullanmıştı.  İddianamenin en çarpıcı bölümü ise itirafçı olan örgüt üyelerinin ifadeleriydi. Etkin pişmanlıktan faydalanmak isteyen Altuğ Revnak Eti, 3 Mart 2019 tarihli ifadesinde şunları söyledi: “Timothy Hogan başkanlığındaki 9 kişilik Tapınak Şövalyeleri ekibi Türkiye’ye getirildi. Ali Sadun Engin ve ben, misafirlere İstanbul’da tarihi mekanları gezdirdik. Gelen mason ekip, tapınakçıların kuruluş yeri olan Küçük Ayasofya’da bize tapınakçıların hikâyesini anlattı.