Af mazlumlara! Zalimlere asla!

Bismillahirrahmanirrahıım

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allahımıza hamd; Başöğretmenimiz, Önderimiz, sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, Ehlî Beyti’ne, Ashabına, canımız Ana ve Babamıza, Allah (c.c)’ın ilke ve inkılabı İslam’a tabi olanlara, Din ve Vatan muhafızı Gazi ve Şehidlerimize salat ve selam olsun!

Kıymetli Kardeşlerim, bir takım temaslar için bulunduğumuz Katar'da ki yoğun programlarımız nedeniyle bu haftaki yazımızı kaleme alamadık. Yargı Reformunun tekrar gündeme geldiği bu günlerde, geçen yıl kaleme aldığımız yazımızı önemine binaen bir kez daha istifadenize sunuyoruz...

Ana Hayat Yasamız Kur’an-ı Kerim ve Resulullah (s.a) Efendimizin örnek hayatıyla oluşan Uyum Yasalarımız, bizim tartışılamaz Prensiplerimiz ve İlkelerimizdir!

Önce insanı eğiterek, cehalet bataklığını İlimle, İmanla ve Ahiret nasihatlarıyla kurutarak edebli, ahlaklı nesil yetiştirmeyi hedef alan Dinimiz, cezaları; caydırıcı en son çare olarak uygulamaktadır!

Nizamımız ve Düzenimiz İslam; Yaratılan her canlının hukukunu korurken, bilhassa yeryüzünün nöbetçisi İnsanın Aklını, Canını, Malını, Namusunu, Neslini, düşünce ve İnancını dokunulmaz kılmıştır! Varlık vesilemiz bu değerlere dokunanları da terörist ilan ederek cezalandırılmalarını emretmiştir!

İnsanın aklına, canına, bedenine namusuna musallat olan kumar, alkol esrar, eroin, fuhuş ve faizi yasaklamış bunlarla meşgul olanları müfsid yani terörist ve zalim ilan etmiştir!

Ölüm, Ahiret ve Büyük Hesap Günü eğitimini yasaklayan ve Dinimizin İlkelerini Devletten ve Hayattan kaldıran Laisizm belasının oluşturduğu bu suç bataklığı devamlı suçlu üretmeye devam ediyor!

Sosyolojik bir vak’a olarak görmekteyiz ki; Af Yasaları defalarca çıkarılmasına rağmen ceza evleri boşalmıyor, adalet saraylarındaki(!) davalar azalmıyor!

Cezaevleri yine tıka basa dolu!

Yeni cezaevleri ise ihtiyaca cevap vermiyor!

Son günlerde Türkiyemizin gündemine gelen Af Yasası sorunları kökünden çözecek şekilde mevcut yaraya neşter atıcı değil, pansuman tedbir olarak gündeme getirilmiştir.

İyi niyetli olduğundan şüphe duymadığımız bu durum beraberinde olası riskleri de barındırmaktadır!

Toplum üzerinde öfke oluşturmadan, çok dikkatli bir şekilde gündeme gelen af tartışmalarında işaret etmek istediğimiz birkaç konu başlığını tavsiye niteliğinde arz etmek isteriz, şöyle ki;

-Çıkarılacak afta mutlaka mazlumlar affedilmeli! Bebek katili, tecavüzcü sapıklar, hırsızlar, esrar, eroin üreten, satan uyuşturucu ve fuhuş tacirleri vs. Zalimler asla!

- Hiçbir suçları olmayan mazlumlar, affın olmazsa olmaz ilk şartı olmalıdır!

- Derun-i Devletin tuzağıyla ömürlerini cezaevinde geçiren Sivas, Selam, Mustaz’af vs. Mağdurlar af kapsamına mutlaka dahil edilmelidir!

- 28 Şubat Post Modern İhanet Darbesinin kurbanları cezaevindeki yüzlerce kardeşimiz bu düzenlemeden öncelikle faydalanmalıdırlar!

- Allah’ımıza, Kitabımıza, Peygamberimize, Dinimize ve Mukaddesatımıza hakaret edenlere hiçbir dava açılmazken, fikri düzeyde eleştiri ve tenkitlerde bulundu diye 5816’nın ‘’mağduru’’ olan ve hapse mahkûm edilen yazarlarımız da mutlaka Af kapsamına alınmalıdır!

- Dinimizin müsaadesiyle evlenen fakat, zalim rejimin 18 yaş engeli sebebiyle mahkûm edilen binlerce aile reisi masum ve mazlum gençlerimizde af edilmelidir! Pavyonlarda eğlence meta-ı edilen binlerce 18 yaş altı kızların feryadına ses çıkarmayan aile düşmanı Feministlerin tuzaklarına meşru evlilik yaparak yuvalarını kuran mazlumları kurban etmemeliyiz!

Daha evvel 1977 yılı seçim hezimetimize sebeb olan af kanunuyla ilgili daha detaylı anlatımlarımızla Salı Akşam saat 20:30’da Akit TV ve Kanal 68 tv’den Canlı olarak yayınlanan “Milli Diriliş!”te buluşmak duasıyla Allah’a emanet olunuz.

İlim, İman ve Terbiyeyle oluşacak ahlak ve İrfan toplumuyla; fethin sembolü Ayasofya'mızın açılması, Mescid-i Aksa'mızın özgürlüğü ve tatil olması dileğiyle Cuma Bayramımız kutlu olsun.

Selam, sevgi ve duayla...

Şevki Yılmaz

www.sevkiyilmaz.net

www.habervakti.com

Twitter:

@sevkiyilmaz

 Facebook:

@sevkiyilmaztr

@sevkiyilmaz1955

YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdurrahim kocyigit
Abdurrahim kocyigit - 3 hafta Önce

Amin inseAllah muhterem hocam Allah sizden razı olsun.Merhum Erbakan hocama saygım sonsuz mekanı cennet olsun inseAllah! Bu gün doğru çizgide isen sizlerin vesilesiyledir.Allaha hamd olsun!

yahya topcu.konya
yahya topcu.konya - 3 hafta Önce

Selamunaleykum. hocam sizi ozledik.Allahim yoluna bizleri kabul ediversin...

Muhammet Poyraz
Muhammet Poyraz - 3 hafta Önce

Mukemmel. Hocam Allah cc razı olsun

Hatice genç
Hatice genç - 3 hafta Önce

Dilekleriniz dileğimizdir. Rabbim razı olsun .sıhhat ve afiyetler ihsan eylesin.

Taner Vatansever
Taner Vatansever - 3 hafta Önce

Değerli Hocam,
Cumanız Mübarek olsun.
Her cuma yazılarınızı, her salı MİLLİ DİRİLİŞ, TV. programlarınızı izlemeye gayret ediyorum..
Bunca bilgi birikimini tarihinle aylarınla yıllarınla isimlerle belleğinize yere etmiş bilgilerinizi seyirci ve okuyucularınıza aktatdığınız için sağ olun.
Ne acı ki,tüm bu yazdıklarınızdan Cumhur Başkanımız haberdar olamıyor.
Çünkü etrafında Çin setti gibi örülmüş siperleri kimseler aşıp kendisini bilgilendirdi yeniyor.Sizler en etkili yetkili en bilgisaibi olan, bu Vatan için canını kanını adayan en tecrübeli bilgili eski bir Millet Vekili olarak onun yanında yer almalısınız MaşAllah SubhanAllah. Allah YARDIMCINIZ olsun.Hürmetler.......

Mustafa Karaosmanoglu
Mustafa Karaosmanoglu - 3 hafta Önce

Hocam Sihhatiniz daim,
Kaleminiz keskin olsun.
Elinize Saglik.
Selam ve Dua.

Mahmut Tufan
Mahmut Tufan - 3 hafta Önce

Allah razi olsun hocam

Sinan Yunusoglu
Sinan Yunusoglu - 3 hafta Önce

Amin. InsAllah hocam. Saygi ve sevgi ile selam olsun. Hayirli cumalar.


banner5