Kılıçdaroğlu'nun elektrik faturaları ile ilgili açıklamasına tepki gösteren AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, CHP'nin, muhalefeti husumet siyasetine çevirdiğini belirterek "Kılıçdaroğlu'nun açıklaması CHP'nin siyasi iflas ilanıdır." dedi.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, A Haber canlı yayınında önemli açıklamalarda bulunuyor.

KILIÇDAROĞLU'NA FATURA TEPKİSİ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun elektrik faturaları ile ilgili açıklamasına tepki gösteren Ömer Çelik, "CHP, muhalefeti husumet siyasetine çeviriyor. Kılıçdaroğlu'nun açıklaması CHP'nin siyasi iflas ilanıdır." ifadelerini kullandı.

Forbes'un ilginç iddiası gündeme oturdu: Türkiye hava üstünlüğünü Yunanistan'a verir! Forbes'un ilginç iddiası gündeme oturdu: Türkiye hava üstünlüğünü Yunanistan'a verir!

"CHP, DEMOKRASİYİ KENDİNE ALAN AÇMAK İÇİN KALDIRAÇ OLARAK KULLANIYOR"

Ömer Çelik'in konuşmasından satır başları şu şekilde:

"Sadece bu somut olayla ilgili değerlendirelecek bir açıklama değil. CHP, demokrasi kavramı ile muhalefet kavramını yan yana getiremiyor. Demokrasilerde muhalefet son derece kıymetli bir tavırdır. Nihayetinde belli çerçeveler içinde bunun yapılmasına demokratik muhalefet diyoruz. Muhalefet yapacağı zaman bir husumet siyasetine çeviriyor CHP yönetimi... Demokrasiden çok haz etmediğini görüyoruz. Dmeokrasiyi kendine bir alan açmak için kaldıraç olarak kullanıyor.

Bunların yaptıkları, toplumun gözünde ne kadar zavallı bir seviyeye düştüklerini gözler önüne seriyor. Bu demokratik ve siyasi bir muhalefet değildir."