AK Parti Kahramanmaraş eski Milletvekili Uğur Dilipak'ın annesi Seher Dilipak Hakk'a yürüdü

Ak Parti Kahramanmaraş eski Milletvekili Mehmet Uğur Dilipak'ın annesi Seher Dilipak Covid-19 sebebiyle yattığı hastanede hayatını kaybetti.

Yaşam 30.08.2021 - 13:57 30.08.2021 - 14:11

Covid-19 sebebiyle 13 gündür yoğun bakımda entübe olan Seher Dilipak bugün hayatını kaybetti.

Uğur Dilipak annesinin hastalığını sosyal medyadan şu ifadelerle duyurmuştu:

"Canımannem covid sebebi ile iki doz aşı olmasına rağmen 10 gündür yoğun bakımda entübe bugün cuma dualarınızı beklerim"

Abdurrahman Dilipak'da sosyal medyadan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"İnna lillah ve inna ileyhi raciun. Ve bugün de K.Maraştan amcamın hanımı Seher hanımın vefat haberi geldi. Ölüm raporu CoVID. Oysa 3 aşısını da olmuştu. Ecel gelince bir bahanesi oluyor. Allah rahmet eylesin. Haber biz Ankaradan bir cenazeden dönerken Sakaryada bize ulaştı."

"Vefat eden yengem, eski K.Maraş Mv. M.Uğur Dilipak'ın annesiydi. Allah rahmet eylesin"

CENAZE BİLGİLERİ

Acı haberi Ankara’da alan Uğur Dilipak, annesine karşı son görevini yapmak üzere Kahramanmaraş’a geldi. Covid19 nedeniyle Necip Fazıl Şehir Hastanesi yoğun bakım servisinde yaşam destek ünitesine bağlı verdiği yaşam mücadelesini kaybeden Seher Dilipak için 31 Ağustos Salı (yarın) günü Şeyhadil Mezarlığında tören düzenlenecek.

Seher annenin cenazesinin yarın saat 13.00’da 5 nolu kapıda cenaze namazının kılınmasının ardından defin edileceği öğrenildi.

Biz de Habervakti.com ailesi olarak, Seher Dilipak hanımefendiye Allah'tan rahmet, Uğur Dilipak'a, ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@