banner30

banner29

2025’ten geldiğini söyleyen zaman yolcusunun koronavirüs kehanetleri!

Geçtiğimiz günlerde bir Twitter kullanıcısı, zaman yolcusu olduğunu iddia ederek koronavirüs hakkında geleceğe dair bazı kehanetlerde bulundu.

Aktüel 23.05.2020, 20:37
2025’ten geldiğini söyleyen zaman yolcusunun koronavirüs kehanetleri!

Koronavirüs felaketinden dolayı hiç beklemediğimiz bir yıl geçirdiğimiz şu günlerde, başımıza bir de zaman yolcusu çıktı! 2025 yılından geldiğini iddia eden Varun Mathur isimli bir Twitter kullanıcısı, gelecek hakkında bazı kehanetlerde bulundu. Kehanetlerin genelini koronavirüs pandemisine dayandıran adam, ilginç ve bir o kadar da korkutucu detaylar vererek tüylerimizi adeta diken diken etti. İşte 2025'ten geldiğini iddia eden zaman yolcusunun koronavirüs kehanetleri!

Kehanetlerinden önce bir paylaşımda bulunan Varun Mathur, "Ben 2025 yılından bir zaman yolcusuyum. O zamanlar bildiğimiz gibi toplumun yapısını bozan 2020 olaylarını başından sonuna kadar yaşadım. Biz insanlar olarak adapte olduk ve hayatta kaldık." yazdı.

2- Maske takmak en az ayakkabı giymek kadar normal hale geldi. İnsanlar maske takmadan dışarı çıkanlarla dalga geçiyor.

3- Bireysel sağlık anlayışı diye bir şey kalmadı. Ateşiniz çıktığında genel bir sağlık sistemine kaydolmak zorundasınız.

4- Hala sosyal mesafeyi korumaya devam ediyoruz. Hükümet, sosyal mesafe kuralını ihlal edenler için yoğunluk vergisi getirdi.

5- Uzun süre zaman geçirdiğimiz restoranlar, aynı anda çok az müşteriye hizmet etmek zorunda kaldığı için birçoğumuzun nadiren gidebileceği şekilde fiyatlar yükseldi.

6- Sinemalar hiç eskisi gibi olmadı. Sosyal mesafeli koltuklar denediler ancak ekonomik olarak yeterli değildi.

7- Eski dini binalar insanlara hizmet veren merkezlere dönüştü.

8- Spor etkinliklerinin biletleri sosyal mesafe kuralından dolayı çok pahalı hale geldi.

9- 2021 yılından itibaren birçok insanın temas halinde olmasından dolayı kitapçılar kapatıldı.

10- Bir alanın koronavirüsten arındırılmış olarak devam etmesini sağlamak alan uzmanlığı haline geldi.

11- Ulaşım sistemi üzerindeki baskı ve taşımacılık sektöründeki azalma, elektrikli araçların ucuz olmasını sağladı.

12- Bazı yakın arkadaşlarım ile hiç yüz yüze tanışmadım. Küresel sanallaşma oldukça ve yeni online mecralarda takılmaya başladıkça ilişkilerimiz evrimleşti.

13- 2020 yılından beri yüz yüze olan konferansların hiçbiri olmadı. Aslında şu anda da illegal değil ancak 'Yoğunluk Vergisi' ve COVID-19'un birinci derecede yayılmasına sebep olduğundan dolayı yapılmıyor.

14- Doktorlar, yapay zeka uygulamalarıyla online olarak görüşmeler yapıyor. Yüz yüze olan doktor randevuları kritik ihtiyaçlara ve zaman aralığı yönetim sistemine dayanıyor.

15- Aşı olmadan geçirdiğimiz süreçte birçok düzenleme yaptık. Bu düzenlemeler sayesinde okulları açık tutmayı başardık.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?