banner30

banner29

ABD'ye yerleşip TIR'cı olan ünlü oyuncu: New York'ta ceset taşıyorum!

Türkiye'de oyunculuğu bıraktıktan sonra ABD'ye yerleşen ve TIR şoförü olan Tolga Karel yaşadığı zorlukları anlattı. Karel, koronavirüsün merkezi olan New York'ta 12 kişinin cesedini TIR'la taşıdığını söyledi.

Aktüel 26.04.2020, 19:05 26.04.2020, 19:10
ABD'ye yerleşip TIR'cı olan ünlü oyuncu: New York'ta ceset taşıyorum!

ABD'de TIR şoförlüğü yapan Tolga Karelkoronavirüs nedeniyle yaşadığı zorlukları anlattı.

Tolga Karel 2017 yılında sürpriz bir kararla oyunculuğu bırakmış ve Türkiye'den Amerika'ya taşınmıştı.

Amerikalı Sarah Scott ile evlenen ve TIR şoförlüğü yapan Tolga Karel, ABD'deki koronvirüs sürecinde yaşadığı zor günleri Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına anlattı:

BİR RÖNTGEN İÇİN 3500 DOLAR İSTEDİLER

"Geçtiğimiz ay böbreklerimi üşüttüm. Bir hastaneye gittim, röntgen çeksinler diye... Benden 3.500 dolar istediler. Yani 25 bin TL. Ben de dedim ki 'Röntgen çekin, böbreğim de sizde kalsın, ödeşelim. Ölürüm de ben size bu parayı vermem'

TIR'DA YAŞIYORUM

Ailemi korumak için bir aydır TIR'da yaşıyorum. Çünkü bir dışarıda çalıştığımız için ne kadar dikkat etsek de hastalık kapmış olabiliriz.

İnsanlar burada işlerini kaybediyorlar. Çok zor durumdalar. İşim var diye şükrediyorum. Eşim aradı dün ağlayarak, 1.5 yıldır çalıştığı işten çıkartmışlar.

12 CESET TAŞIDIM

New York'a gittiğimde bana 'kısa mesafe bir yük var' dediler. Gidip yüke baktığımda başka bir morga götürülmek üzere 12 ceset olduğunu gördüm. Önce şoke oldum,ne yapacağımı bilemedim. TIR'ın soğutmalı dorsesinde koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden 12 kişinin cesedini taşıdım."

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?