banner30

banner29

Alper Potuk ve Tuvana Türkay'dan 'rezil' hareket!

İstanbul Havalimanı'ndan Dalaman'a uçacak olan oyuncu Tuvana Türkay ile Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk çifti, havalimanında kriz çıkardı.

Aktüel 03.06.2019, 18:32
Alper Potuk ve Tuvana Türkay'dan 'rezil' hareket!

Olay, önceki akşam meydana geldi. İstanbul Havalimanı'na gelen dizi oyuncusu Tuvana Türkay uçağa yalnız bindi. Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk ise uçağın kalkmasına 4 dakika kala alana geldi. Olanlar ise bu dakikadan sonra oldu.

Havalimanına geç geldiği için uçağa yetişemeyeceğini anlayan Alper Potuk, Türkay'ı arayarak uçaktan inmesini söyledi. Sevgilisinin dediğini yapan oyuncu hem uçağı rötara soktu, hem de sosyal medyadan THY'ye "Rezilsiniz" diyerek isyan etti. Yaptığı paylaşımda “Rezilsin THY. Uçak hala körükten ayrılmamışken kapıdaki yolcuyu almamak, yakını burada beklerken. Ben uçaktan ayrılıyorum ama siz yolcuyu almıyorsunuz” diyen Türkay'a kısa süre içinde THY'den yanıt geldi.

Şirket açıklama yaptı: Tuvana Türkay bu paylaşımıyla mağdur olduğunu iddia ederken THY'den şu açıklama yapıldı; "01.06.2019 Tarihli TK2572 istanbul - Dalaman seferinde Fenerbahçe Spor Kulübü futbolcusu Alper Potuk 00.45 seferine boarding tamamlandıktan sonra 00.41 de müracaat etmiştir.Geç müracaat bilgisi verdiğimiz Alper Bey uçak içerisinde beraberinde seyahat eden yolcumuz Tuvana Türkay Hanımı arayarak 'Beni uçağa almıyorlar. Uçaktan in, rötara girsin.' demesinden sonra Tuvana Hanım uçaktan inmiş daha sonrasında sosyal medyadan Türk Hava Yolları adına sefer ile ilgili paylaşımlarda bulunmuştur. Ayrıca Tuvana Hanım boarding sürecinde Alper Bey in geç kalabileceğini söylemesi üzerine, eğer Alper Bey yetişemezse uçmak istiyor musunuz diye sorulduğunda kendisinin uçacağının bilgisini boarding yapan arkadaşa söylemiştir."

KURAL NE DİYOR?

THY kurallarına göre; iç hat uçuşlarında check in işlemleri uçuştan 45 dakika önce tamamlanmış olmak zorunda. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?