Athena Gökhan, AK Parti'yi hedef aldı!

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz'un İstanbul seçimlerine yönelik yaptığı açıklamayla ilgili sosyal medyada dikkat çeken ifadelerde bulundu.

Athena Gökhan, AK Parti'yi hedef aldı!

İstanbul'daki sandık usülsüzlüklerine ilişkin her gün yeni belgeler ve bilgiler ortaya çıkıyor. İddialar hakkında yapılan itiraz başvurularına yönelik YSK'nın görüşmeleri devam ederken bazı kesimden bu durumdan açık bir şekilde rahatsızlık duyuyor.

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz'un basın toplantısı haberini alıntılıyarak bir tepki çeken mesaj yayınladı. Özoğuz, "Hani insan yalan söylerken bir İfade oturur suratına , onu hemen anlarsınız. Bir de merak ediyorum ; Dünyanın neresinde bir Cumhurbaşkanı belediye başkanlığı seçiminde parti bayraklarının üstündeki resimde adayın yanında yer almıştır? Allah yalan söyleyenleri sevmez cezalandırır!" yazdı.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2019, 22:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet
Mehmet - 9 ay Önce

Ulan sen bir şarkıcısın sen kanı .... hain ve alçaksın yargıyı etkileyecek bu açıklamayı Avrupa’da yapsan seni ve a...anlarsın ne yaparlar

Mehmet
Mehmet - 9 ay Önce

Suratından b... damlıyor ş.... sanki dersin Temel karamanlisoğlu

uysal
uysal - 9 ay Önce

birde işin şu boyutu var güdem olup kendinde söz etirmek gayen bu ise bu milet senın gibi siyonist uşakları çok gördü

SIRADAKİ HABER

banner5