banner29

Athena Gökhan, İmamoğlu ve Yavaş'tan ne kadar konser ücreti aldı?

31 Mart Yerel Seçimleri ve öncesinde CHP'li belediye başkan adaylarını desteklediğini açıklayan ve her fırsatta CHP'li adaylara sahip çıkan şarkıcı Athena Gökhan, kazanılan seçimlerin ardından CHP'li belediyelerin konser organizasyonlarında yer bulmaya başladı. Tarafsız olduğunu iddia eden şarkıcının CHP'li belediyelerin konser organizasyonlarından aldığı ücret merak konusu oldu.

Aktüel 29.10.2019, 13:30 30.10.2019, 01:46
Athena Gökhan, İmamoğlu ve Yavaş'tan ne kadar konser ücreti aldı?

31 Mart Yerel Seçimleri'nden önce CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş'ı canhıraş bir şekilde savunan ve toz kondurmayan şarkıcı Gökhan Özoğuz'un seçimin kazanılmasının ardından da desteğini arttırdı. İmamoğlu ve Yavaş'a verdiği desteğin ardından İstanbul BB ve Ankara BB'nin organizasyonlarında konser işi aldı. 

'ATHENA GÖKHAN'A KONSER İÇİN NE KADAR ÖDENDİ?'

Özoğuz'un İmamoğlu ve Yavaş'a verdiği desteğin ardından söz konusu belediyelerin organizasyonlarında konser vermesi kamuoyunun dikkatini çekti. Athena Gökhan'ın bu konser organizasyonları için İstanbul ve Ankara belediyelerinden ne kadar ücret aldığı merak konusu oldu. Vatandaş İstanbul ve Ankara belediyelerinin söz konusu şarkıcılara ne kadar ücret ödendiğinin açıklanmasını bekliyor.

'ÜCRETSİZ KONSER VERSE DUYURURDU'

Athena Gökhan'ın söz konusu konserlerden ücret almaması dahilinde bunu herkesle paylaşacağını ama böyle bir paylaşımda bulunmadığı için bir ücret aldığı ne kadar olduğu takipçileri arasında konuşulmaya başladı. Takipçilerinden bir kısmı da Gökhan'ın kısa bir süre içinde aldığı ücreti paylaşacağını belirtirken, büyük ihtimallle ücretsiz konser verdiğini iddia etti.

İBB ORGANİZASYONUNDA SAHNE ALDI

28 Ekim akşamı Sultanahmet Meydanı'nında İBB'nin düzenlediği Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında Athena Gökhan sahne alıp, hayranlarını coşturdu. İnstagram hesabından paylaşımda bulunan Özoğuz, ''Ata'mızın Türk ulusuna armağan ettiği 29 Ekim Cumhuriyet bayramı coşkusu bambaşkadır! Dün gece istanbulda dostlarla ilk zamanki duygusu ile kolkola kutladık! Nicelerine bağımsız, laik, tek bilek bir Türkiye olarak kavuşmak umuduyla. #29EkimCumhuriyetBayramıkutluolsun" ifadelerini kullandı.

Not: Bu haber bir empati haberidir. AK Parti hükümeti ve Erdoğan'a selam dahi vereni yandaş ve yalaka ilan eden, iktidar karşıtı siyasilere ve basın mensuplarına ayna tutmayı amaçlamaktadır. Tüm bireyler gibi şarkıcılar da bir siyasi görüşü ve siyasi figürü sevip destekleme hakkına sahiptir. Hem de kimseye açıklama duymadan.

Yorumlar (1)
Bu n mal bi haber 2 yıl önce
Hayrınamı yapsın konseri??? Yandaş olıcam diye işim suyunu çıkarıyorsunuz adam gibi haber yapan ne haber kanalı nede haber sitesi kaldı bu mualif basın içinde geçerli bir tarafı yalıcam diye böyle ofansif haberler yapıp bilinçli insanları soğutuyorsunuz
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?