banner29

Athena Gökhan: Parti çığırtkanlığı yapmıyorum

Düzenledikleri konserde Ekrem İmamoğlu'nun motto olarak kullandığı 'Her şey güzel olacak' sloganını hayranlarıyla birlikte söyleyerek destek ve tepki çeken Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, aynı sözlerle şarkıları olduğunu açıkladı.

Aktüel 12.05.2019, 18:06 12.05.2019, 18:23

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, 'Her şey çok güzel olacak' paylaşımının ardından aldığı destek ve tepkilere cevap verdi.

Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Her şey güzel olacak" isimli şarkılarını 2000 yılında yazdıklarını söyleyen Özoğuz, şu ifadeleri kullandı:

"Bir çocuk bu söz ile Ekrem Bey'e destek olmasından sonra mottoları haline gelmiştir. Biz konserlerimizde 19 senedir hep bir ağızdan söyleriz. Biz parti çığırtkanlığı yapmayız. Her dönem her şeyin güzel olmasını isteriz."

Gökhan Özoğuz, "Her şey güzel olacak" şarkısının yüzlerce kişiyle birlikte söylendiği konser anını paylaşarak Ekrem İmamoğlu'na destek vermişti. Özoğuz, konserdeki anları Instagram hesabından "Bu gece güneş vardı gökyüzünde" ifadeleriyle paylaşmıştı.

Diğer yandan Özoğuz, geçtiğimiz günlerde İmamoğlu ile ilgili, "10 Kasım 1938'den bu yana ilk defa bir siyasi; duruşu, doğruluğu ve ileri görüşü ile Atatürk'ten sonraki sancağı eline almıştır!" sözleriyle tepki toplamıştı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?