banner5

banner29

'Ayda 450 bin TL'den fazla kazanıyorum'

"40" programına Erkan Petekkaya konuk oldu. 2016'da yargılandığı bir davada Erkan Petekkaya, aylık gelirinin 450 bin TL olduğunu beyan etmişti. Ancak ünlü oyuncu yeni bir açıklama yaparak, "Şu anda ondan daha fazla kazanıyorum" dedi.

Aktüel 27.12.2018, 15:15
'Ayda 450 bin TL'den fazla kazanıyorum'

Erkan Petekkaya yaptığı açıklamalar ile son dönemde eleştirilerin odak noktası oldu. "İçki yasaklansın" diyen Petekkaya'ya sosyal medyada binlerce tepki gelirken Ahmet Hakan'ın iddiaları da gündeme geldi. Hakan, Erkan Petekkaya'nın kendisini arayarak küfür ettiğini söyledi. Dün akşam CNN Türk'te ekrana gelen "40" isimli programa konuk olan Erkan Petekkaya, gelirinin 450 bin liradan fazla olduğunu ifade etti.

İşte Twitter'da tt olan Erkan Petekkaya'nın o sözleri:

"Allah'a çok şükür kazanıyorum, evet. Şu anda ondan (450 bin liradan) daha fazla kazanıyorum. Ama kazandığımın yarısını dağıtan bir insanım. Elim çok açıktır. Yardım etmediğim insan yoktur."

'Bugün bu konuyu kapatıyorum'

Erkan Petekkaya, "Ahmet Hakan'la aranızda ne geçti? Gerçekten küfür ettiniz mi?" sorusuna ise şöyle cevap verdi:

"Bugün ben bu konuyu kapatıyorum. Ne kendimi ne de başkalarını üzmek istemiyorum. Ben ne söylersem bundan sonra polemik olur. Gerek yok konuşmaya, gerçekten gerek yok. Üzüldüm, yeniden niye üzülelim ki. O işler röportajda alkol muhabbeti yüzünden oldu. Başıma ne geliyorsa röportajlardan geliyor. Her şey güzel olsun. Her şey saygılı, sevgili olsun dünyada. Ben kindar bir insan değilim. Benim hiçbir zaman hiçbir insana kinim olmadı. Bana kazık atanlara da olmadı. Geçer benim sinirim. Ahmet Abi için geçerli değil sadece, bütün insanlara böyle."

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?