Bakanlık Aleyna Tilki'ye ödül verdi!

Spor Bakanlığı ile Forbes Dergisi işbirliği ile "30 Altı 30" programında Türkiye'nin ilham veren gençleri ödüllerini aldı. Ödül alanlar arasında, geçtiğimiz yıllarda alkollü mekanlarda konserler veren ve genç nesile örnek olmayan çıkışlarda bulunan Aleyna Tilki'nin de yer alması dikkat çekti.

Bakanlık Aleyna Tilki'ye ödül verdi!

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Forbes Dergisi işbirliğinde başlatılan, 30 yaş altında spor, sanat, eğitim, girişimcilik, medya, finans, hukuk ve müzik gibi çeşitli sektörlerde başarılarıyla ön plana çıkıp, "30 Altı 30" programında yer alanlara ödülleri verildi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı, her fırsatta kendi vücudunu teşhir etmekten başka hiçbir meziyeti olmayan Aleyna Tilki'yi 'Türkiye'nin ilham veren gençleri' arasında göstererek 'Müzik' ödülü verdi.

Aleyna Tilki'ye verilen ödül tepki çekerken 'Gençlerimze örnek gösterilen isim bu mu?' soruları soruldu.

BAKANLIKTAN AÇIKLAMA

Bakanlık tarafından yapılan açıklamada "Etkinlikte, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından sadece kongre salonunu tahsis etmek suretiyle mekan desteği sağlanmıştır. Bakanlığımızın; organizasyonda, ödüllerin kimlere verileceğinde ve jüri seçiminde herhangi bir dahli yoktur. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın ilgili kişiye ödül verdiğine dair sosyal medyada yer alan iddialar gerçeği yansıtmamaktadır" dendi.

BAKANLIĞIN AÇIKLAMASININ ÜSTÜNÜ GÖRSELLER PAYLAŞILDI

Bakanlığın bu açıklamasının üzerine tepkiler daha da büyüdü ve sosyal medyada görseller paylaşılarak ismin önce listede yer aldığı ve tepkiler üzerine kaldırıldığı iddia edildi.

İşte sosyal medyada paylaşılan o görselllerden bazıları:

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2019, 09:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
aaa
aaa - 1 ay Önce

yazıklar olsun

Ferhan
Ferhan - 1 ay Önce

Allah 1000 türlü cezanızı versin

Recep Akseki
Recep Akseki - 1 ay Önce

Çok büyük bir gaf olmuş...
Oy verdiğimiz, milletmeclisine gönderdiğimiz insanların ne amaçla verdikleri belli olmayan bu kararlarını şiddetle reddediyoruz...!

SIRADAKİ HABER

banner5