banner30

banner29

Bir Zamanlar Çukurova 39. Bölüm Fragmanı yayınlandı

Reyting rekortmeni dizi Bir Zamanlar Çukurova dizisinin merakla beklenen 39. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanın ardından izleyiciler yeni bölümü iple çekmeye başladı.

Aktüel 06.10.2019, 12:16 06.10.2019, 13:01
Bir Zamanlar Çukurova 39. Bölüm Fragmanı yayınlandı

ATV'nin fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova geçtiğimiz günlerde yayınlanan bölümüyle nefes kesmişti. Merakla beklenen dizinin 39. bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 38. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?
Evlendiği sabah öğrendikleri ile alt üst olan Yılmaz, özür dilemek için Züleyha'yla buluşur. Ancak iki eski sevgili buluştuğu anda Demir, Züleyha ve Yılmaz'ı yakalayacak. Yılmaz ve Züleyha birbirlerine söyleyecekleri hiçbir şeyi söyleyemeden yine ayrılmak zorunda kalıyor. Yılmaz, çiftliği basıp Züleyha'yı kaçırmayı göze alacak kadar deliriyor! Demir ise Züleyha'yı alıp adeta çölleri aşarak, yurtdışına kaçmayı planlıyor. Züleyha, evli bir kadın olmak ile aşık olduğu adama her şeyi anlatmak arasında kalıyor.

Yorumlar (1)
Gönül elyas 2 yıl önce
Artık şu jepon balığı yapmacık ve en berbat rol yapan müjganı çıkarın yaaa bizameet! Dizinin görüntüsünü bozuyo gerçekten berbat...nasıl almışlar böle güzel bir diziye hiç anlamıyorum böylede yönetmenler var hayret..
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?