banner29

Çarpıcı belgesel Benim Ailem'in 5.bölümü yayınlandı!

Başarılı programcı ve sunucu Muhammed Binici'nin yapımcılığını üstlendiği belgelsel dizisi 'Benim Ailem', ardı ardına yayınlanan 4 bölümünün ardından, 5. bölümüyle kaldığı yerden devam ediyor. Arı kovanına çomak sokan ve küreselcilerin dokunulmaz alanı LGBT'yi farklı bir açıdan tartışmaya açacak olan Benim Ailem'in 5. bölümü haber detayında...

Aktüel 02.02.2021, 23:11
Çarpıcı belgesel Benim Ailem'in 5.bölümü yayınlandı!

Başarılı programcı ve sunucu Muhammed Binici'nin yapımcılığını üstlendiği, seri olarak ardı ardına dört bölüm yayınlanan ve paradigmaların bir kez daha revize edilmesinin önünü açacak olan BENİM AİLEM Belgeseli 5. bölümüyle kaldığı yerden devam ediyor.

Benim Ailem belgeselinin 5. bölümü:

Yorumlar (1)
Başak 1 ay önce
Hüseyin Beyin günah dememize gerek yok, günahtır sapıklıktır diye geçiştiremezsiniz demesini doğru bulmuyorum. Çünkü bir algı oluşturuluyor toplumda, çok inançlı ailelerin çocuklarında bile "bu da onların tercihi saygı duymalıyız" şeklinde bakışa sahip olmalarına sebep oluyor. Bu durumu asla normalleştiremeyiz. Bi kere en başında bu duruma toplumsal olarak tepkili olmak zorundayız, bu İslam'ın emridir. Ondan sonra tedavi yollları ve çözüm üzerinde mesai harcanmalı. En büyük sebep olarak; sosyal medyadaki rol modeller sebebiyle normalleştirilerek yönelim ve özentiler artıyor. Bu kadar yaygınlaşmasının en büyük sebebi bu durumu destekleyen lobilerin iyi çalışıp sosyal medyayı iyi kullanmaları. Asıl buna çözüm bulunmalı.
Günün Anketi Tümü
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?
Haftalardır kısıtlamalar nedeniyle evlerimizdeyiz. Sizce kısıtlamalar sona ermeli mi? Yoksa devam etmeli mi?