banner29

Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman'ın ardından Uyanış

Reyting rekortmeni Diriliş Ertuğrul'un devam dizisi olan Kuruluş Osman'ın yapımcısı Mehmet Bozdağ sürpriz gelişmeyi sosyal medya hesabından duyurdu.

Aktüel 03.04.2020, 18:42 03.04.2020, 18:45
Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman'ın ardından Uyanış

Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman filmlerinin ardından seriye yeni bir film daha mı ekleniyor? Diriliş ve Kuruluş dizilerinin yapımcısı Mehmet Bozdağ yeni filmin mesajını sosyal medya hesabı üzerinden verdi. Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman gibi milyonlar tarafından ilgi gören yapımlara imza atan Mehmet Bozdağ isminin Uyanış olabileceği söylenen yeni filmle ilgili Twitter hesabından açıklama yaptı. Mehmet Bozdağ'ın açıklaması Diriliş ve Kuruluş hayranlarını heyecanlandırdı. Uyanış'ın konusu ne?

Diriliş Ertuğrul, Kuruluş Osman, Mehmetçik Kut'ul Amare dizilerinin ve Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filminin yapımcı, senaristi Mehmet Bozdağ'dan hayranlarını heyecanlandıran bir açıklama geldi. Mehmet Bozdağ yeni filme dair mesaj verdi. Peki Mehmet Bozdağ'ın yeni çıkarmayı düşündüğü filmin adı Uyanış mı olacak? Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman'ın devamı mı olacak? İşte tüm detaylar...

MESAJI VERDİ 

Diriliş Ertuğrul dizisiyle televizyon sektöründe adından söz ettirmeye başlayan yapımcı ve senarist Mehmet Bozdağ gelen olumlu tepkiler ve Diriliş Ertuğrul'u her gün zirveye taşıyan reyting verilerinden sonra devam dizisi olan Kuruluş Osman'ı çekmeye karar vermişti. Mehmet Bozdağ şimdi Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı isimli sinema filminden sonra ikinci film için mesaj verdi.

Bilindiği üzere başrol Ertuğrul Gazi karakterini Engin Altan Düzyatan'ın oynadığı Diriliş Ertuğrul dizisi milyonlarca seyirci tarafından takip edilmiş ve yayınlandığı her gün reytinglerde zirveye oturmuştu.

Diriliş Eruğrul dizisinin devam dizisi olan Kuruluş Osman da reyting sıralamalarındaki birincilik bayrağını kimseye bırakmadan doğrudan devraldı. Başrolünü yakışıklı oyuncu Burak Özçivit'in oynadığı dizi yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren reyting sıralamalarında zirveyi kimseye bırakmadı. İzleyiciler şimdiden Kuruluş Osman'dan sonra yeni projelerin gelip gelmeyeceğini merak etmeye başladı. Merak edilen sorunun cevabını yapımcı Mehmet Bozdağ verdi...

'FİLMİ ÇEKMEN GEREK'

Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman dizilerinin yapımcısı Mehmet Bozdağ geçtiğimiz günlerde araştırmacı yazar Abdullah Çiftçi'nin sosyal medyadan yaptığı film teklifine cevap verdi. Yazar Abdullah Çiftçi mesajında şu ifadeleri kullandı:

''Sayın Mehmet Bozdağ, Diriliş Ertuğrul Kuruluş Osman'ı çektin Milleti tarihe götürdün. Eyvallah Şimdi bir de 'Uyanış' filmi çekmen gerek. Dijital Köleliğe farkındalık için U Y A N I Ş Yoksa Akıllarımız tarihle oyalanırken Dijital Köleliğe mahkum olacağız.''

MEHMET BOZDAĞ'IN CEVABI

Mehmet Bozdağ Abdullah Çiftçi'nin twitine verdiği cevapla dizi ve filmlerinin takipçilerini heyecanlandırdı. Mehmet Bozdağ Abdullah Çiftçi'nin teklifine şu şekilde cevap verdi:

''Kıymetli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Bahsettiğiniz konu bizim içinde çok önemli. Danışmanlığını yapmanız halinde bu konuda seve seve film yapmak isteriz.''

Mehmet Bozdağ'ın yaptığı açıklamalardan sonra yeni çıkacak filmin dijital savaşlarla ilgili olacağı yorumları yapıldı. Bu konuda film çekmek niyetinde olan Mehmet Bozdağ, bahsi geçen hususta araştırmalar yapan Abdullah Çiftçi'ye danışmanlık teklif etti.

Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman dizilerinin hayranları Mehmet Bozdağ'ın çekmeyi düşündüğü yeni filmin konusunu öğrenince şaşırdı. Bugüne kadar Mehmet Bozdağ'dan sürekli tarih yapımları izleyen milyonlarca insan yeni filmin konusunu görünce büyük meraka kapıldı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?