banner30

banner29

Diriliş setinde kaza! Hastaneye kaldırıldı!

Diriliş Ertuğrul'da kılıçların çekildiği sahnede kaza: Ünlü oyuncu hastaneye kaldırıldı

Aktüel 25.12.2018, 10:29
Diriliş setinde kaza! Hastaneye kaldırıldı!

Diriliş Ertuğrul dizisinin İlbilge Hatun’u Hande Soral, sette kaza geçirdi. Senaryo gereği kılıçların çekildiği sahnede eli kesilen Soral, ekip arkadaşları tarafından hastaneye götürüldü.

Engin Altan Düzyatan ve Hande Soral, Diriliş Ertuğrul'da baş rollerde oynuyor.
 
Engin Altan Düzyatan’ın başrolde olduğu “Diriliş Ertuğrul” dizisinin setinde geçtiğimiz günlerde korkulu anlar yaşandı. Dizi ekibine bu sezon İlbilge Hatun karakteriyle dahil olan Hande Soral, kılıçların çekildiği sahnede kaza geçirdi.

Karşısındaki oyuncuya bir anlık dikkatsizlik sonucu olması gerekenden fazla yaklaşan Soral, onun salladığı kılıçla yaralandı. Bunun üzerine çekimler durduruldu. Eli kesilen Hande Soral’a ilk müdahale ekip arkadaşları tarafından sette yapıldı.

Bir dönem dizisi olan Diriliş Ertuğrul'da sık sık kılıçla dövüş sahneleri yer alıyor.
Kanama durdurulsa da olası bir komplikasyona karşı hastaneye götürülen oyuncunun eli pansuman sonrası bandajlandı. Hande Soral, doktorun “Korkulacak bir durum yok” demesi üzerine arkadaşlarının karşı çıkmasına rağmen sete döndü ve çekimlere kaldığı yerden devam etti.

Haftalarca ders almıştı

Çekimlerden önce haftalarca ders aldı‘Diriliş Ertuğrul’ dizisine bu sezon katılan Hande Soral, rolünün hakkını vermek için uzun bir hazırlık süreci geçirmiş, haftalarca kılıç dersi de almıştı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?