banner30

banner29

Dünyaca ünlü aktör Jason Statham'dan, Türkiye'ye övgü üstüne övgü!

Ünlü aktör Jason Statham, Five Eyes filminin çekimleri için geldiği Antalya'dan ayrılmadan önce açıklamalarda bulundu. Türkiye'yi çok sevdiğini dile getiren Statham, "Türk misafirperverliğini hiç unutmayacağım. En kısa sürede ailemle birlikte Antalya'ya tatile geleceğim" dedi. Ünlü oyuncu Statham ayrıca Hollywood yıldızlarına Türkiye'yle ilgili çağrıda bulundu.

Aktüel 12.03.2021, 00:17
Dünyaca ünlü aktör Jason Statham'dan, Türkiye'ye övgü üstüne övgü!

Five Eyes filminin çekimleri için Antalya'ya gelen dünya ünlü İngiliz aktör Jason Statham, ülkeden ayrılmadan önce kaldığı otelin yönetim kurulu başkanı Ali Şafak Öztürk ile bir araya geldi.

'TÜRKİYE VE TÜRK İNSANI BENİ ÇOK ETKİLEDİ'

Öztürk ile görüşmesinde Türkiye'yi çok sevdiğini dile getiren Statham, "Türkiye çok güzel bir ülke, Türk kültürü ve Antalya şehri beni çok etkiledi. Türk misafirperverliğini hiç unutmayacağım. En kısa sürede ailemle birlikte Antalya'ya tatile geleceğim. Ayrıca Hollywood'daki diğer sanatçı arkadaşlarıma da Antalya ve Türkiye'den bahsedeceğim. Onların da benim gibi Türkiye'de film çekmelerini isteyeceğim. 2 ay boyunca Türkiye ve Türk insanı beni çok etkiledi" diye konuştu. Öztürk ise "Statham'ı 2 ay boyunca ağırlamaktan çok mutlu olduk. Kendisini ve ailesini tatil için davet ettik" dedi.

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ve eşi Pervin Ersoy, Atlas 1948 Sineması ile İstanbul Sinema Müzesi Açılış Programı'na katıldı. Ünlü aktör Jason Statham da programa katılmıştı

1.8 MİLYARLIK DEV PLATODA ÇEKİMLER SÜRDÜ

Ünlü yönetmen Guy Ritchie ve İngiliz aktör Jason Statham'ın bir araya geldiği 'Five Eyes' filminin çekimlerine, 21 Ocak'ta Antalya'da başlandı. 1.8 milyar TL'ye inşa edilen ve dev bir film platosuna dönüşen Expo alanında başlayan çekimler, tarihi semt Kaleiçi ile Cumhuriyet Meydanı'nda devam etti.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?