banner29

Erkan Petekkaya korona şarkısı söyledi! Büyük tepki topladı...

Aile yapısını hedef alan bazı diziler topluma virüs gibi yayılmaya devam ediyor. Sansürsüz küfür sahnesiyle gündeme gelen ATV’nin Gel Dese Aşk dizisinin setinde bir skandala imza atıldı.

Aktüel 29.03.2020, 11:01 29.03.2020, 11:15

Koronavirüs tehlikesine rağmen çekimleri durdurmayan ATV’nin gayrımeşru ilişkiyi özendiren Gel Dese Aşk dizisinde bir skandal daha yaşandı. Başrol oyuncusu Erkan Petekkaya’nın, sözleri kendisine ait olan 'Oy korona' adlı şarkısı büyük tepki topladı.

Koronavirüs Türkiye’yi sarmaya devam ederken, çekimlere ara vermeyen ATV’de yayınlanan Gel Dese Aşk dizisinin başrol oyuncusu Erkan Petekkaya, sözleri kendisine ait olan 'Oy korona' adlı şarkısını set arkadaşlarıyla birlikte seslendirdi.

Oyuncu Erkan Petekkaya, "Biz de tıpkı sağlık çalışanları, market çalışanları ve güvenlik görevlileri gibi sizler evde oturun diye işimizin başındayız" ifadelerini kullandı. Paylaşımın ardından Petekkaya'ya ve ara verilmeyen dizi setine eleştiriler geldi.

Petekkaya’nın paylaşımına “set çalışanlarının sağlığını tehlikeye attığı” nedeniyle sosyal medya ayaklandı.

Oyuncular Sendikası, “#Sorumsuzluğu kınıyoruz, utanıyoruz, setleri durdurun” paylaşımını yaparken Sinema TV Sendikası ise “Tüm dünyada hayatı durduran ve binlerce can kaybı yaşatan korona salgını için tüm yetkililer #evdekal çağrısı yapıp sosyal mesafenin önemini vurgularken çalışmaya ara vermeyen bir dizi setinden paylaşılan video…” mesajıyla videoyu ve devam eden dizi setini eleştirdi.

Yorumlar (1)
Günel 1 yıl önce
Dizi Oyunçularına Şarkıçılarına Heçne Olmaz Şarkını Okumakla İnsanlara TÜRK HALKINA HAKARET EDİRSEN ALLAH KORUSUN ELE BİR AÇİ Yaşayarsan ERKAN PETEKKAYA KORENAVİRÜS ŞARKISI KÖMEYİNE ÇATMAZ Türk Halkın Uyarısınada Hakaret Edir Siz Önçe Avropa Oyunçularına Şarkıçılarına Bakın Virüsla İlgili İnsanlara Yardım Edir Ama Siz Ne Yapırsınız Hakaret Edirsiniz Paranı Yuvanda Tüket Oyunçular Şarkısı Oku Onda Daha Güzel Olar Sayğısız Dizinde Kendine Okşayır Dizinin Senarosu Yuvada Aile Yapısına Kötü Örnekdi Ailesi Eşi Olan İnsan Genç Kızla Aşk Yaşayır Senaristler Eklağa Deyer Vermyor Allah Sizi İslah Etsin
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?