banner30

banner29

Ertuğrul Bey Kuruluş Osman'a geri mi dönüyor? Engin Altan açıkladı...

Reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul'un başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan, devam dizisi olan Kuruluş Osman'a katılacağı yönündeki iddialara cevap verdi.

Aktüel 21.12.2019, 13:08 21.12.2019, 13:12
Ertuğrul Bey Kuruluş Osman'a geri mi dönüyor? Engin Altan açıkladı...

Diriliş Ertuğrul dizisinin başrolü Engin Altan Düzyatan, dizinin devamı niteliğinde ATV'de yayımlanan Kuruluş Osman dizisinin başrolü Burak Özçivit hakkında bakın ne dedi.

TRT 1 ekranlarında yayımlanan sevilen dizi Diriliş Ertuğrul, ATV ekranlarında devamı niteliğinde yayımlanan Kuruluş Osman olarak devam edince başrole Burak Özçivit gelmişti. Diriliş'in başrolü Engin Altan Düzyatan da FOX TV'de yayımlanan Kurşun dizisine transfer olmuş yeni bir başlangıç yapmıştı.

Engin Altan Düzyatan'ın Kurşun dizisi final kararı alınca hayranları, Kuruluş Osman dizisinde yer almasını istediklerine dair paylaşımlar yapmıştı. Düzyatan'da geçtiğimiz hafta basın mensuplarıyla sohbet ettiği sırada Kuruluş Osman sinyalini vermişti.

"GELEN TEKLİF YOK"

Düzyatan, bu sefer de Kuruluş Osman'ın yıldızı Burak Özçivit'e övgüler yağdırdı. Kuruluş Osman dizisinden teklif gelip gelmediği sorulan başarılı oyuncu, merak edilen soruyu cevapladı.

Düzyatan, ‘Kuruluş Osman’a döneceği iddialarıyla ilgili olarak “Daha gelen bir teklif yok” dedi.

Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı olarak çekilen Kuruluş Osman dizisinde, 'Ertuğrul' karakterinin ölmediği ve diziye yeniden dahil olacağı iddialarına ünlü oyuncu, "Şu an için öyle bir şey konuşmadık, haberimiz yok yani" yanıtını vermişti.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?