Gamze Özçelik'ten Selda Alkor'a cevap

Geçtiğimiz günlerde tesettüre giren ve dernek kurup yardım faaliyetlerini artıran oyuncu Gamze Özçelik, Selda Alkor'un "Türkiye ile ilgilensin" eleştirilerine cevap verdi.

Gamze Özçelik'ten Selda Alkor'a cevap

Oyuncu Selda Alkor, Afrika'da su kuyuları açan, Suriyeli mültecileri ziyaret edip hediyeler ve yardımlar yapan oyuncu Gamze Özçelik'i hedef alan eleştirilerde bulunmuştu. Ünlü oyuncu Selda Alkor, insanlara umut olan Özçelik hakkında "Afrika'yı bırakıp Türkiye ile ilgilensin" şeklinde konuşmuştu.

Ünlü oyuncu Gamze Özçelik, ise sosyal medya hesabından yapılan yardımların, bağışların ve açılan kuyuların nasıl yapıldığını ayrıca ülke içerisindeki faaliyetleri de "Toplu cevap olsun ümidiyle" başlığıyla açıkladı.

"Bilinmesini isterim ki, yardımları yapan şahsım değil kurucusu olduğum, Türkiye ve birçok mazlum coğrafyada faaliyet gösteren Umuda Koşanlar Derneği'nin bağışçılarıdır. Allah bize ömür ve kuvvet verdikçe ülkemiz başta olmak üzere milyonlarca yetimin başı boş kaldığı topraklarda umuda koşmaya, Türk bayrağımızı sallandırmaya devam edeceğiz."

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ozlem Deniz
Ozlem Deniz - 4 ay Önce

Tebrik ediyorum tesetturunu.ve yaptigi isleri gonulden destekliyorum.bilinci olan herkesi de bu yonde hareket etmeye davet ediyorum.savas icinde ya da savas maduru, kimsesiz insanlara el uzatmak,onlarin yuzunu guldurmekten daha iyi bir is düşünemiyorum.

SIRADAKİ HABER

banner5