banner29

Gazinocular kralının oğlu Mehmet Aslan, Fatih Tezcan'ı tehdit etti

Gazinocular kralının oğlu dizi oyuncusu Mehmet Aslan, Mustafa Kemal Atatürk'e ilişkin sözleri nedeniyle Fatih Tezcan'a sosyal medyadan tepki gösterdi ve Tezcan'ı tehdit etti.

Aktüel 30.10.2019, 13:17 30.10.2019, 15:26
Gazinocular kralının oğlu Mehmet Aslan, Fatih Tezcan'ı tehdit etti

Gazinocular kralı Fahrettin Aslan'ın oğlu olarak tanınan İYİ Partili Mehmet Aslan, Twitter hesabından Yeni Şafak gazetesinin 29 Ekim'e özel hazırlanan manşetini eleştirip, "'Cumhuriyet'i getiriyorum' yalanıyla başa geçtikten sonra Devlet ve Millet düşmanlarına verdiği sözlerin gereği olarak 15 sene Cumhur'dan kaçan, Millet'in Egemenliği'nden rakı bardaklarına sığınan bir İslâm Düşmanını, 3 kuruş için tepenize oturtmaya değer miydi" ifadelerini kullanan Fatih Tezcan'ı tehdit etti.

Aslan, Tezcan'ın paylaşımıyla ilgili olarak "Bu vatan haini şerefsizi ya tutuklarsınız ya da çöplükten toplarsınız" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)
Selim cankat 2 yıl önce
Mehmet beyin babasının gazinocular kralı olduğunu yazmışsınızda neden fatih tezcanın fetöcü olduğunu yazmamışsınız, akpartili bir vatandaş olarak bu Atatürk düşmanlığıyla geçtiğimiz seçimleri ve gelecek seçimleri kaybedeceğiz. Birlik beraberlik gereken zamanlarda bu ayrımcı ifadeyi kullananlar hakkında gereği yapılsın. Reis bunlara fazla yüz veriyor
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?