Gucci'nin reklam yüzü Armine Harutyunyan'ı görenler şaşkına döndü

Dünyaca ünlü giyim, aksesuar markası Gucci'nin yeni reklam yüzü Armine Harutyunyan olurken, moda dünyasında büyük şaşkınlık yaşandı. Güzelliği konusunda eleştirilere maruz kalan mankenin tüm mankenlerden daha çok ilgi çekmesi herkesi şaşırttı.

Gucci'nin reklam yüzü Armine Harutyunyan'ı görenler şaşkına döndü

Milano Moda Haftası kapsamında Gucci'nin düzenlediği defilede Ermeni asıllı model Armine Harutyunyan podyuma çıktı. Sıfır makyaj olan genç modelin, özellikle yüz hatları geleneksel modellik anlayışından oldukça uzak olduğu görüldü. Harutyunyan, bu sene Gucci firmasının tanıtım yüzü olarak görev yapacak.

MODA DÜNYASIN ŞAŞKIN

Alışılagelmiş güzellik kalıplarını yıkan Armine Harutyunyan tüm dünyanın aradığı isimlerin başında geldi. Moda dünyasında devrim olarak nitelenen olayın ardından diğer markaların da buna benzer bir işe imza atacağı konuşulmaya başlandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Buse cat
Buse cat - 5 ay Önce

Güzellikle kafayı yiyen bir toplum olduk. Herkes deli gibi estetik yaptırıyor, çirkin diyre insanlar yerden yere vuruluyor. Asıl sizin beyinleriniz çirkin. Sis dudaklar, hokka burun fotokopi makinasından cıkmıs gibisiniz.

SIRADAKİ HABER

banner5