banner30

banner29

Gürgen Öz'den deprem sonrası Cadılar Bayramı kutlamalarına tepki

Oyuncu Gürgen Öz, İzmir’de depremin açtığı yaralar henüz kapanmamışken ‘Cadılar Bayramı’nın kutlanmasına tepki gösterdi

Aktüel 02.11.2020, 15:51 02.11.2020, 15:55
Gürgen Öz'den deprem sonrası Cadılar Bayramı kutlamalarına tepki

Geçtiğimzi günlerde dolar kurundaki artışı arabasının içinde çektiği video ile eleştiren Tiyatro ve sinema oyuncusu Gürgen Öz bu sefer de “Cadılar Bayramı” kutlamalarına tepki gösterdi.

İzmir’de meydana gelen 6.6  şiddetindeki deprem tüm ülkeyi üzerken ülkenin belirli bölgelerinde Cadılar Bayramı kutlandı.

Henüz daha enkaz kaldırma çalışmaları sürerken milli ve manevi değerlerimizle örtüşmeyen bir sözde bayramın kutlanmasına bir çok vatandaş gibi 42 yaşındaki oyuncu Gürgen Öz de tepki gösterdi.

"CADILAR BAYRAMI SENİN NEYİNE"

Gürgen Öz söz konusu paylaşımında "Cadılar Bayramı bizim buraya çok uyar. Çünkü bizde cadılık çok. Cadılar çok" diye tepki gösterirken şunları söyledi:

“Şimdi biliyorsunuz İzmir’de deprem oldu. Çok üzüldük hepimizin başı sağolsun. Bugün matemini tutarken hemen ertesi günü İnstagram’da bir sürü paylaşım ‘Cadılar Bayramınız kutlu olsun’ Dedim ne oldu ya. İnsanlar ödü İnsanlar zarar gördü. İnsanlar evsiz kaldı. Göçük altına kalan var. Siz ‘Cadılar Bayramı’nı kutluyorsunuz. Kendi bayramımız olsa neyse cadılar bayramı, Amerikan bayramı. sen ne yapacaksın ‘Cadılar Bayramı’nı. Cadılar Bayramı senin neyine ya…”

Gürgen Öz, konuyla ilgili fikirlerini paylaştığı bir videonun altına da“İzmir depreminin ertesi günü, sosyal medyada cadılar bayramını kutlayanlara bayıldım! Çünkü siz Türkiye’de değil Amerika’da yaşıyorsunuz! O yüzden de daha havalı, daha coolsunuz! Yaşadığınız sanal ve özenti dünyada mutluluklar..." cümlelerini yazdı

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?