banner29

Hakan Ural'dan DİSK Başkanına olay sözler!

Kanal D'de yayımlanan Neler Oluyor Hayatta programının yorumcusu Hakan Ural, bugün 1 Mayıs anması için Taksim’e çıkmak isteyen DİSK Başkanı Arzu Çerkezoğlu ve DİSK yöneticilerini provokatörlük yaptıklarını söyledi.

Aktüel 01.05.2020, 17:28
Hakan Ural'dan DİSK Başkanına olay sözler!

Neler Oluyor Hayatta programında yorumculuk yapan Hakan Ural, bugün 1 Mayıs anması için Taksim'e çıkmak isteyen ve gözaltına alınan DİSK Başkanı Arzu Çerkezoğlu ve DİSK yöneticilerini provokasyon yaptıklarını belirtti.

Hakan Ural, "Son bir aydır bir kıpraşma bir garabetler var. Anlayamadığımız bir provokasyonlar. Aklı şeytanlığa çalışan bir takım eleştirel haberler. Neyin peşinde anlamadım” diye konuştu.

1 Mayıs kutlaması için sendika yöneticileri ile birlikte Taksim Meydanı'na yürüyerek çelenk bırakmak isteyen DİSK Başkanı Arzu Çerkezoğlu ve DİSK yöneticileri polis tarafından gözaltına alındı.

Hakan Ural'ın bu sözleri kısa sürede sosyal medya platformu Twitter'da ses getirirken, kısa sürede TT listesinde çok konuşuldu.

Yorumlar (1)
Muştak Yıldırım 9 ay önce
Ben muştak yıldırım adana Çukurova yaşıyor sizi seviyorum canlı yayında izliyorum çok hergun seyrediyor güzelim Türkiye fakir işçi olmak sucmu neden devlet benim gibi muhtaç insanlara yardımcı olmak istemiyor Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak bende herkes gibi hakkımı istiyorum 4 yıl çalıştım sadece hastaneye gittiğim günler yatırmış iş mahkemesine dava açtım kazandım tazminatımı aldım hâlâ çalıştığın tesbit edilmiştir diyor SGK müdürü yardımcısı Ahmet Yılmaz adana denetim memuru sefa Yazıcıoğlu
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?