banner29

İbrahim Halil Çelik, Hadi Öztürk'e konuk oluyor

Ankara'dan haftalık yayınlanan "Hadi Öztürk ile Gurbetten Sılaya'' programına Milli Görüş Hareketi'nin önemli isimlerinden biri olan İbrahim Halil Çelik konuk olacak.

Aktüel 07.03.2020, 14:18
İbrahim Halil Çelik, Hadi Öztürk'e konuk oluyor

2013 yılından beri, yayın hayatını sürdüren, "Hadi Öztürk ile Gurbetten Sılaya" programı; canlı ilahi ve ezgilerin eşliğinde, birbirinden kıymetli konuklarla, doyumsuz sohbetlerle, insanları ekran başına kilitlemeye devam ediyor. 

İBRAHİM HALİL ÇELİK KONUK OLACAK

Şanlıurfa'da Belediye Başkanlığı milletvekilliği yapmış Refah Partisi'nin değerli hatiplerinden İbrahim Halil Çelik uzun süre suskunluğunu Hadi Öztürk ile bozdu. Öztürk, "Biz bu büyüklerimizin konferanslarıyla büyüdük, Sayın Şevki Yılmaz, Sayın İbrahim Halil Çelik, Sayın Recep Tayyip Erdoğan, bunlar çok büyük isimler ve yılların hatipleri. Sayın Şevki Yılmaz'dan sonra Sayın İbrahim Halil Çelik de konuğumuz olacak, son derece mutluyum hamd ediyorum. Ve geriye bir isim kalıyor, Ağırlamaktan Kıvanç duyacağımız Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan. İnşallah o da bir gün olur, Allah diledikten sonra, Niye olmasın". dedi.

"Hadi Öztürk ile Gurbetten Sılaya" programı pazar akşamı saat 20:15'te Kanal 5'te izleyicilerle buluşacak.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?