Kurtlar Vadisi'nin 'Muro'sundan Mekke'de paylaşım!

Dört sezon boyunca ekran serüveninde yer alarak hafızalara kazınan sahnelerde imzasını taşıyan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncusu Mustafa Üstündağ Mekke'yi ziyaret etti. Sosyal medya platformu aracılığıyla Mekke'de çekildiği fotoğrafı yayınlayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın beğenilen ismi Mustafa Üstündağ sevenlerinin tüm dikkatini üzerinde topladı.

Kurtlar Vadisi'nin 'Muro'sundan Mekke'de paylaşım!

ATV ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Boran karakterini oynayan Mustafa Üstündağ, 10 yıldır evli olduğu Ecem Özkaya’dan boşandı. Uzun zamandır süren evliliklerinden bir oğulları olan çift, mahkemede tek celsede boşandı. Ecem Özkaya'dan boşanan oyuncu Mustafa Üstündağ, Mekke'den Kabe arka planlı paylaşım yaptı.

Üstündağ, yaptığı paylaşımına "Alemlerin tek efendisi olan, güzellerin güzeli tek olan Allah’a kulluk ediyorum. Yok başka efendim tek olan Allah vardır. Sizi bilmem ama rabbim benim olduğu gibi hepimizin yanında. Siz yüce gönüllülerden rica ederim benim inancımı sorgulamayın. Ben yek ve bir olan alemlerim efendisi yüce Allah'a boyun bükerim. Secdeye yatarım" notunu ekledi.

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
alperen  aydın  bekar
alperen aydın bekar - 2 hafta Önce

karne

SIRADAKİ HABER

banner5