Kuruluş Osman tanıtımında ince detay: Fetih Suresi

Kuruluş Osman dizisinin tanıtımı yayınlandı. Tanıtımın yayınlandığı günün Barış Pınarı Harekatı’nın başladığı güne denk gelmesi dikkat çekerken, tanıtımda yer alan “Fetih Suresi” detayı da gözlerden kaçmadı. İşte, Kuruluş Osman fragmanında yer alan “Fetih Suresi” detayı…

Kuruluş Osman tanıtımında ince detay: Fetih Suresi

Kuruluş Osman dizisinin tanıtım filmi geçtiğimiz akşam yayınlandı. Barış Pınarı Harekatı nedeniyle milli ve manevi duyguların yoğunlukla yaşandığı dün ekrana gelen Kuruluş Osman fragmanını izleyenler, duygusal bir atmosfere giriş yaptı.

Öte yandan yine Barış Pınarı Harekatı nedeniyle eller semaya yönelmiş yurdun dört bir köşesinde “Fetih Suresi” okunurken, yayınlanan fragmanda ekrana gelen “Fetih Suresi” detayı ise dikkatli gözerden kaçmadı.

Osman Gazi’nin rüyasının canlandırdığı sahnede rahle üzerindeki Kuran’ı Kerim’e bakıldığında açık olan surenin “Fetih Suresi” olduğu görüldü. Ülkemizde Barış Pınarı Harekatı nedeniyle yaşanan manevi atmosfer ortamında Kuruluş Osman tanıtımında ekrana gelen “Fetih Suresi” detayı ise izleyenleri duygulandırdı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5