Mayolu fotoğrafı nedeniyle kızının hesabını kapattıran Coşkun Sabah'tan eleştirilere sert tepki

Coşkun Sabah, kızı Roza Sabah'ın Instagram hesabını kapattırmasıyla ilgili kendisine yöneltilen eleştirilere "Sizin ne haddinize benim babalığımı sorgulayacaksınız" ifadeleriyle tepki gösterdi.

Mayolu fotoğrafı nedeniyle kızının hesabını kapattıran Coşkun Sabah'tan eleştirilere sert tepki

Coşkun Sabah, kızı Roza için söylediği “Üniversite öğrencisi bir kızın mayolu fotoğrafı olamaz. Kapattırdık Instagram’ını” açıklamasına gelen eleştirilere yanıt verdi.

Sabah, “Gayet normal bir babalık görüşü yaptım. Onu da saptırmışlar. Ben üniversite okuyan bir kız babası olarak kızımın mayolu fotoğrafını Instagram sayfasında herkese açık şekilde koymasını istemiyorum. Bundan doğal ne olabilir?" ifadelerini kullandı.

Milliyet'ten Ali Keser'in haberine göre Sabah, sözlerine, "Ben umursamıyorum bile. Sizin ne haddinize benim babalığımı sorgulayacaksınız, ben sizin babalığınızı, adamlığınızı sorguluyor muyum? Benim hayat görüşümü, benim felsefemi eleştirebilir misiniz?” diye devam etti.

“Normal Türk örf ve âdetlerine uygun bir Türk babasıyım. Ben Türkiye’deki şartlara göre babalık yapıyorum. Türkiye’yi de çok iyi tanıyorum. Diyarbakırlıyım, onun için ben ne yaptığımı çok iyi biliyorum" diyen Sabah, “Kızınızın sizinle 10 gündür konuşmadığı haberleri doğru mu?” sorusunu ise “Ben ona gönül koydum. Kızım yaptığı hatayı biliyor. Kızımın bana bir kızgınlığı yok” ifadeleriyle yanıtladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa ciftci
Mustafa ciftci - 6 gün Önce

Cok doru bir davranis universite ogrencisi sonucta ogrencidir ogrenci cinselligini on plana cikaramaz cikarmamalidir.ogrenciligini unutup cinselligini one cikaranlar her an bir tehlike ile karsi karsiya demektir.plazdaki halini sosyal medyaya koyan ile vitrine konmus bir esyanin farki nedir ki

tugo
tugo - 5 gün Önce

...bravo...

SIRADAKİ HABER

banner5