Murat Boz’dan tepki çeken paylaşım! ‘Evde durmayın’

Türkiye koronavirüs önlemlerini arttırmışken kokuşmuş mahalleden ilginç sözler geldi. CHP’ye yakınlığı ile bilinen Murat Boz’un, sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayınla "Evde durmayın" çağrısı tepki topladı.

Murat Boz’dan tepki çeken paylaşım! ‘Evde durmayın’

Çin’de başlayıp tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan koronavirüs, Türkiye’de görüldükten sonra önlemler artırıldı.

Çin'in Wuhan kentinde patlak veren koronavirüs salgınının merkezi Avrupa'ya kaydı. İtalya başta olmak üzere Avrupa ülkeleri zor günler geçirirken, salgın dünya genelinde de 150'yi aşkın ülkeye sıçradı. Türkiye ilk günden itibaren sert korunma önlemleri ile salgında henüz kayıp vermezken, 47 kişide vaka tespit edildi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Bilim Kurulu gün aşırı toplantılar ile halkı bilgilendirirken, sık sık evde kalınması çağrısı yapılıyor. Ünlüler de paylaşımları ile evde kalınması gerektiğini belirterek, Sağlık Bakanlığı'na destek oluyor. Ancak Murat Boz'dan koronavirüs ile ilgili farklı bir çıkış geldi.

"Evde durmayın"

Koronavirüs hakkında takipçilerine seslenen Boz, “Zor günlerden geçiyor olabiliriz. Ama kendimizi eve hapsetmemeliyiz. Hava güzel olduğu için dışarı çıktım. Sporumu açık havada yapıcam. Siz de çıkın, evde durmayın, sporunuzu yapın. Hava güzel. Moral bozmayın. Millet olarak zor günleri atlatacağız.” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2020, 17:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Günel
Günel - 3 hafta Önce

İmamoğlunun Dostu Murat Boz Şarkılarını Yuvanda Oku İnsanlar Üzgün Siz Şarkı Okuyup Para Yıkmağ Peşindesiniz Paran Ne Tez Kurtardı Yoksa Virus Paranın Ekonimisin Çokertdi Sizin Paranız Bitmez Dostların Çok Murat Boz Türk Halkının Her Hansı Bir İşi Üçün Yardımın Oldumu Umarım Olmayıp Sizin Gibiler Özün Düşünür Siz Vilalar Lüks Hayat Düşünün Türk Halkın Ekmekin Yeyirsiniz Düşmenide Olursunuz Çok Zor

SIRADAKİ HABER

banner5