banner29

Muro sevgisi izdihama yol açtı

Bahçeşehir Üniversitesi'nde söyleşiye katılan "Kurtlar Vadisi Pusu" dizisinin oyuncularını, öğrencilerin soruları değil, yaşanan izdiham terletti.

Aktüel 15.05.2008, 16:48 27.07.2019, 00:27
Muro sevgisi izdihama yol açtı

Bahçeşehir Üniversitesi Öğrenci Konseyi'nin organize ettiği söyleşiye dizinin başrol oyuncuları Muro rolündeki Mustafa Üstündağ, Memati rolündeki Gürkan Uygun, Yalçın Bulut, Turgay Kantarcı ve Zeliha Çal katıldı. 150 kişilik salona akın eden yaklaşık 300 öğrenci izdihama neden olurken, en büyük ilgiyi dizi oyuncularından Muro ve Memati gördü.

Memleketinin Adana olduğunu söyleyen Muro, "Memleketim gereği şivem ve karakterim çok uygun. Dizide senaryo gereği hareket ediyoruz. Biz bile neyin nasıl seyredeceğini ancak, Perşembe günleri öğreniyoruz" dedi. Muro rolündeki Mustafa Üstündağ'ın Fenerbahçeli olduğunu söylemesinin ardından kendilerine yöneltilen soruları yanıtlayan diğer oyuncular da tutukları takımları açıkladı.

İstanbul trafiğinde günde 250 kilometre yol aldıklarını anlatan Memati rolündeki Gürkan Uygun ise "Sette çok fazla gülmüyoruz. Şuan oynadığım rol bir süre daha böyle devam edecek. 6 yıldan beri bu dizideyim. Eski dizi arkadaşlarımdan Süleyman Çakır'ı elbette özlüyorum" diye konuştu.

Gürkan Uygun da Mustafa Üstündağ gibi senaryodan haberi olmadığını ve çok yoğun çalıştıklarını belirtti. Öğrencilerin tezahüratları ve alkışları karşısında söyleşiye katılan oyuncuların duygulandığı gözlendi.


 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?