banner29

Norm Ender'den Barış Pınarı'na destek!

Rapçi Norm Ender, Suriye'ye yönelik yapılan Barış Pınarı Harekatı'nın 2. gününde sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla destek verdiğini açıkladı.

Aktüel 10.10.2019, 15:17
Norm Ender'den Barış Pınarı'na destek!

Rap dünyasına hızlı bir geri dönüş yapan Norm Ender, şarkıylarıyla gündeme geldiği kadar sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlarla da zaman zaman olay oluyor.

ÜNLÜ İSİMLER DESTEK VERDİ

Dün Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Suriye'ye yönelik yapılan Barış Pınarı Harekatı'nın başlamasını duyurmasıyla ünlü isimler de sosyal medya hesaplarından destek vermiş, kahraman Mehmetçik'in yanında olduğunu bildirmişti.

Ünlü isimlerin harekata destek vermesinin yanı sıra sosyal medyada bazı kişilerin 'Savaşa hayır' demesi tepkilere neden olmuştu. Ünlü rapçi Norm Ender de bunun üzerine sosyal medya hesabı Twitter'dan bir paylaşımda bulundu ve olay oldu.

Norm Ender, Twitter'dan şu paylaşımı yaptı:

"BİZ SAVAŞI DEĞİL ÜLKEMİZİ SEVİYORUZ!"

''#BarışPınarıHarekatı'nda yiğitlerimize başarılar, ailelerine metanet dilerim. Ordumuz yürüdüğü zaman hemen savaşa hayır yazanlar, keşke terör örgütleri eylem yaparken, emperyalistler ülkemizi tehdit ederken böyle duyarlar gösterebilse! Biz savaşı değil, ülkemizi seviyoruz!''

 Norm Ender'in bu paylaşımı binlerce beğeni ve yorum alırken paylaşımıyla sosyal medya sallandı ve Ender, Twitter'da TT (en çok konuşulanlar) listesine girdi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?