banner30

banner29

NUSREzaleT!!!

Nusret Gökçe, Etiler'deki lokantasında altın tozuyla kapladığı etleri servis ederken çekilen videosunu yayınladı. Takipçileri, Nusret'e böyle bir menünün kaç liraya satıldığını sordular ama cevap alamadılar. Görüntüsü sosyal medyayı sallayan menünün fiyatı ortaya çıktı.

Aktüel 20.03.2019, 19:45 20.03.2019, 20:35
NUSREzaleT!!!

Nusret Gökçe, Etiler'deki lokantasında altın tozuyla kapladığı etleri servis ederken çekilen videosunu yayınladı. Takipçileri, Nusret'e böyle bir menünün kaç liraya satıldığını sordular ama cevap alamadılar. Görüntüsü sosyal medyayı sallayan menünün fiyatı ortaya çıktı.Nusret, altın etleri 6 bin TL ila 9 bin Tl arasında sattığı öğenildi. Buna masaya gelip yaptığı şov da dahil. 

İSRAF EKONOMİSİ!

Bir dilim ekmeğe muhtaç olanların, eti kurbandan kurbana görenlerin olduğu, Finansal teröristlerin devletimize milletimize savaş açarak piyasada operasyon yapmasıyla günlük ihtiyaç malzemelerinin fiyatlarında oynadığı bir dönemde şu hale bakar mısınız!

RİBERY ALTIN ET YEMİŞTİ, AMA DEĞİŞMEMİŞTİ!

Almanya'nın Bayern Münih takımında forma giyen Fransız futbolcu Franck Ribery, Nusret'in Dubai'deki lokantasında aynı menüyü 7 bin 500 TL'ye yenmişti. Bu nedenle büyük tepki çekince taraftarlarına küfür dolu ağır bir cevap vermişti.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?