banner30

banner29

Ölen imamla ilgili iğrenç paylaşım! Bu neyin kafası Levent?

Gezi olaylarında ön saflarda yer alan ve provokatif söylemleriyle hatırlanan Levent Üzümcü, Denizli'de ağacın altında kalarak hayatını kaybeden 47 yaşındaki imam Ramazan Akbaş’ın ölümüyle dalga geçti.

Aktüel 24.03.2019, 10:59
Ölen imamla ilgili iğrenç paylaşım! Bu neyin kafası Levent?

Gezi eylemlerinde başrol oynayan ve provokatif isimlerden biri olan Levent Üzümcü, bozuk zihniyetini ve İslam düşmanlığını bir kez daha gözler önüne serdi.

İslam düşmanlığını gizlemeden açıkça kinini kusan Üzümcü, Denizli'nin Çivril ilçesinde kestiği ağacın altında kalarak hayatını kaybeden imamRamazan Akbaş ile dalga geçti. 

SOSYAL MEDYADAN SKANDAL MESAJ!

Levent Üzümcü, kendi kestiği ağacın altında kalarak feci şekilde can veren Akbaş ile ilgili haberi paylaşarak, ''Ah be Ramazan... bi imam kolay mı yetişiyor...'' notunu düştü. 

KENDİ TAKİPÇİLERİNDEN BİLE TEPKİ GÖRDÜ 

Levent Üzümcü skandal paylaşımı sonrası kendisini sosyal medyada takip eden  sempatizanları tarafından bile tepki gördü. 

İşte tepkilerden bazıları;

PEYGAMBERİMİZE HAKARET EDEN LEVENT ÜZÜMCÜ'YE FETÖ SAHİP ÇIKMIŞTI

FETÖ'nün kapanan televizyon kanalı Samanyolu TV'de yayınlanan dizide Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'i (S.A.V) bir kamyonetin kasasına bindiren zihniyet , "Aranda 1600 yıl fark olan bir adamla aynı zaman diliminde yaşamanın zorluğuna ilaç olur mu demokrasi?" tweet'ini atan Leven Üzümcü'ye sahip çıkmıştı.

DESTEK HABERİ YAYINLAMIŞLARDI

Gezi Parkı olaylarında da ön sıralarda yer alan Üzümcü'nün Şehir Tiyatroları tarafından işten çıkarılmasının ardından FETÖ'nün kapanan İngilizce yayın organı Today's Zaman'da Levent Üzümcü'ye destek haberi yayınlanmıştı. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?