banner29

'Petrol Sevdası' filminde dikkat çeken isim: Mehmet Küçükyılmaz

Yönetmenliğini Hasan Doğan'ın yaptığı, yapımcılığını Juli Sanat'ın yaptığı Petrol Sevdası filminin çekimleri Şanlıurfa- Siverek'te yapıldı. Tür olarak komedi filmi olan Petrol Sevdası şimdiden merak ediliyor. Filmdeki sürpriz isimlerden biri son dönemlerin parlayan oyuncusu Mehmet Küçükyılmaz.

Aktüel 03.10.2020, 22:55 02.11.2020, 22:09
'Petrol Sevdası' filminde dikkat çeken isim: Mehmet Küçükyılmaz

Yönetmenliğini Hasan Doğan'ın yaptığı, yapımcılığını Juli Sanat'ın yaptığı Petrol Sevdası filminin çekimleri Şanlıurfa'da yapıldı. Tür olarak komedi filmi olan Petrol Sevdası şimdiden merak ediliyor. Filmdeki sürpriz isimlerden biri son dönemlerin parlayan oyuncusu Mehmet Küçükyılmaz.

Başrollerinde başarılı oyuncu Tuba Melis Türk, Halil İbrahim Kurum'un aldığı Selahattin Taşdöven ve Mehmet Küçükyılmaz'ın rol aldığı komedi filmi olan Petrol Sevdası'nın çekimleri bitti. Yakın zamanda gösterime girecek olan komedi türündeki film komediseverler tarafından merakla bekleniliyor. Son yıllara damga vuran bir diğer oyuncu Mehmet Küçükyılmaz memleketi olan Siverek'te çekimleri yapılan filmin bir diğer merak konusu oldu. Filmde Necdet karaketerini oynayan Küçükyılmaz hayranları tarafından ilgiyle takip ediliyor.

Mehmet Küçükyılmaz kimdir?

Mehmet Küçükyılmaz, 2 Eylül 1990 yılında Siverek, Şanlıurfa-Siverek'te doğdu. Bitlis Eren Üniversitesi İnşaat Teknikerliği bölümü mezunu olan Küçükyılmaz, oyunculuk eğitimi almasının ardından “Gülperi” dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştirdi. Mehmet Küçükyılmaz ayrıca İblis Esir-i Beden, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Çarpışma, Arka Sokaklar gibi birçok film ve dizide rol aldı. İblis Esir-i Beden filmiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Yorumlar (3)
Leyla 7 ay önce
Tebrik eder başarılarının devamını dilerim
İbrahim Sevgi 7 ay önce
Yollu açık olsun. Başarılar dilerim.
Efkarlıı 7 ay önce
Çıttobuuuu
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?