banner30

banner29

Survivor Ersin Korkut'un hastalığı ne? Survivor Ersin Korkut kimdir, aslen nereli? Survivor Ersin Korkut'un hastalığı ne?

TV 8 ekranlarında yayınlanan yarışma programı Survivor 2020'nin 74. bölüm konsey toplantısında ünlüler takımından Survivor Ersin Korkut sakatlığı yüzünden Survivor'a veda etti. Survivor Ersin'in son sözleri ne oldu? Peki Ersin Korkut, kimdir? Ersin Korkut nerede dünyaya geldi? Survivor Ersin Korkut'un hastalığı ne?

Aktüel 12.05.2020, 23:55 09.10.2020, 19:54
Survivor Ersin Korkut'un hastalığı ne? Survivor Ersin Korkut kimdir, aslen nereli? Survivor Ersin Korkut'un hastalığı ne?

Hastalığı nedeniyle Survivor'a veda eden Ersin Korkut'un hastalığı henüz açıklanmadı ama yakın bir zamanda açıklanması bekleniyor.

Survivor'da Ünlüler takımında yer alan Ersin Korkut, renkli kişiliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Yaşına rağmen parkurda gösterdiği performans ile izleyenleri kendisine hayran bırakan Ersin Korkut, yarışmanın yapımcısı ve sunucusu olan Acun Ilıcalı'ya olan yaklaşımları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Peki Ersin Korkut, kimdir kaç yaşında? Survivor Ersin Korkut'un hastalığı ne?ERSİN KORKUT KİMDİR?

Ersin Korkut, 8 Kasım 1977 yılında Hakkâri'de doğmuştur. Teyzesinin oğlu olan sinemacı Yılmaz Erdoğan'ın desteğiyle oyunculuğa adımını atmıştır.

İstanbul'a gelmeden önce Hakkâri'de taksi şoförlüğü yapmış ardından İstanbul'da bir pizzacıda bulaşıkçı olarak çalışmıştır. Kendi ayakları üzerinde durmak isteyen Ersin Korkut İstanbul'da hiçbir tanıdığını aramamış ancak bir gün, kuzeninin Merter'de bir pizzacıda çalıştığını duyan Yılmaz Erdoğan, Ersin Korkut'u bulmuş ve Beşiktaş Kültür Merkezi'nde yanına, çalışması için çağırmıştır.

2000 yılında BKM'nin çeşitli birimlerinde görev almaya başladı. Bana Bir Şeyhler Oluyor adlı tiyatro oyununun arka kadrosunda çalışırken, oyunda kendisi için uygun bir rol fark etti. Oyunda oynamak isteyen Ersin Korkut'a, Yılmaz Erdoğan; Bu işler o kadar kolay değil dese de ben kendime güveniyorum abi diyerek rolü kaptı. Daha sonra Cem Yılmaz ile birlikte Doritos reklamlarında rol almış; canlandırdığı rollerdeki ilginç şivesi ve rol aldığı reklamdaki "Doktor bu ne?" repliği ile tanınmıştır.

BKM bünyesinde hazırlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı televizyon programındaki komik tiplemeleri ile beğeni toplamıştır.

Ersin Korkut'un sakatlığının nedeni Arka ayak bileği artroskopisi olarak iddia edildi

Yorumlar (4)
Mehmet Ersin 13 ay önce
Sizin yaptığınız haberse bende gramafon iğnesiyim
Ersin korkutun hastalığı ne , söylemeye niyetiniz varmı
Skekeke 13 ay önce
Ersin körkütük hastalığı ne sorgusuna cevap yok...
Flash flash 13 ay önce
Bu nasil bir haber????
.... 13 ay önce
Yapacağınız haberi ....
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?