banner5

banner29

Tuba Ünsal son filminde 'cinsiyetsiz' bir kadını oynayacak!

'Cinsiyetsiz toplum' projesi her alanda kendini göstermeye devam ederken yakın zamanda ekranlara gelecek olan 'Masallardan Geriye Kalan' adlı filmde cinsiyetsiz kişilik canlandırılacak.

Aktüel 30.01.2020, 18:48
Tuba Ünsal son filminde 'cinsiyetsiz' bir kadını oynayacak!

Küresel odakların cinsiyetsizliği yaygınlaştırmaya çalıştığı günümüzde, Türkiye'ye yönelik operasyonlar da devam ediyor. Sosyal medyayı aktif kullanan kirli eller, Türkiye'de dizi ve sinema filmleriyle eşcinselliği yayma girişimine başladı. Son olarak oyuncu Tuba Ünsal, önümüzdeki günlerde başlayacak olan bir projede cinsiyetsiz bir karakteri oynayacağını duyurdu.

'KADIN VE ERKEK SEVMEK YOK'

Tuba Ünsal yaptığı açıklamada, "Sizi Asya ile tanıştırayım. Non-binary yani kendini kadın veya erkek olarak tanımlamayan tüm cinsiyet kavramını reddeden bir karakter. “Kadın sevmeyeceksin erkek sevmeyeceksin İNSAN seveceksin” diyor... Masallardan geriye kalan filminde canlandırdığım Asya benim oyunculuk dünyamda çok özel bir yerde duruyor. 14 Şubat'a az kaldı. Sinema salonlarında buluşmak dileğiyle" ifadelerini kullandı.

Yeniakit.com.tr

Yorumlar (2)
Ali 13 ay önce
Böyle giderse coronavirus bizi de terbiye edecek merak etmeyin. Allah ım günahlarımız yüzünden bizi cezalandırma! Tevbe nasip eyle.!
T.! 13 ay önce
Kıyamet yakındır bu gibi şerefsizlerin yüzünden
Günün Anketi Tümü
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?