"Türk olmak benim suçum değil" demiş ve İtalya'ya gitmişti! İşte Serra Yılmaz İddiası...

Geçtiğimiz yıllarda kendisine sorulan 'Türk olmak nasıl bir duygu' sorusuna 'Türk olmak benim suçum değil' şeklinde cevap veren ve İtalya'ya taşınan Serra Yılmaz, koronavirüs nedeniyle Türkiye'ye alınma talebinde bulundu.

"Türk olmak benim suçum değil" demiş ve İtalya'ya gitmişti! İşte Serra Yılmaz İddiası...

Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkıp hızla tüm dünyaya yayılan Koronavirüs salgını, Çin'in ardından en çok İtalya'yı vurdu. Çin'den sonra Koronavirüs nedeniyle ölümlerin en çok gerçekleştiği ülke İtalya oldu. İtalya'da vatandaşlar evlerine kapandı.

Hayatını İtalya'da idame ettiren Türkiye düşmanı Serra Yılmaz'ın Türkiye'ye alınma talebinde bulunduğu iddiası ise sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Seneler önce Türkiye'yi terk ederek İtalya'ya taşınan Yılmaz, geçtiğimiz haftalarda İtalya'da Koronavirüs nedeniyle perişan olduklarını ifade ederek Twitter'dan bir paylaşımda bulundu.

Son olarak ise gazeteci Sevda Türküsev, Twitter hesabından Serra Yılmaz'ın İtalya'dan Türkiye'ye alınması için başvuruda bulunduğunu iddia ederek şu paylaşımı yaptı:

'Türk olmak benim suçum değil'

Geçtiğimiz yıllarda İtalyan televizyon programcısı Anthony Bourdain Serra Yılmaz'a "Türk olmak nasıl bir duygu? Türk olmayı tarif edebilir misin?" sorusunu sormuş Yılmaz da "Türk olmak benim suçum değil" cevabını vermişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5