banner29

Vuslat 2. sezon 21. bölüm 3. fragmanı yayında

TRT 1 ekranlarında yayınlanan imkansız bir aşk yolculuğunu konu alan “Vuslat” dizisi, 16 Eylül Pazartesi akşamı ikinci sezon yirmi birinci bölümüyle ekranlara geri dönüyor.

Aktüel 15.09.2019, 11:36

Yapımını A23 Medya’nın, Yönetmenliğini Barış Yöş’ün üstlendiği, Vuslat’ın Senaryosunu Betül Yağsağan kaleme alıyor. Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Mehmet Özgür, Ümit Kantarcılar’ın başrollerinde yer aldığı dizi 21. bölümüyle 2. sezona başlıyor.

Geçtiğimiz sezonun en iddialı yapımlarından biri olan “Vuslat”ta aile geçmişlerinin gölgesinde, tevafuk eseri yolları kesişen Aziz ve Feride’nin aşklarının ne yöne gideceği bu sezon merakla izlenecek. Vuslat, etkileyici hikayesiyle izleyici başına kilitleyecek. Vuslat dizisinin 21.bölümünden 3. fragman yayınlandı. Videodan yeni bölümden yeni görüntüleri izleyebilirsiniz.


Peki 2. sezonda Vuslat dizisinde neler yaşanacak?

Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak

Visal’e giden yolculuğunda Aziz, ölümle karşı karşıya kalmıştır. Aziz ve Feride birçok engeli aştığı gibi bunu da aşıp sürpriz bir şekilde bir araya gelecek, ancak artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Aziz bütün gemileri yakmak için hazırlanırken, Feride’ye beklenmedik bir davetiye gelir.

Taşlar yerinden oynayacak, sırlar açığa çıkacak

Aziz ve Feride’nin zehirlendiği, Kerem’in vurulduğu ve Tahsin’in polisle burun buruna geldiği gecenin sabahında hem Korkmazer Ailesi hem de Çağlar Ailesi büyük kayıplar vermiştir. İki ailenin bir araya gelmesi taşları yerinden oynatır. Artık sır dolu geçmiş, hafızalarda ve tozlu bodrumlarda saklı kalamayacaktır.

Holdingdeki dengeleri korumak için işlerin başına geçmek zorunda kalan Sultan, bir Korkmazer olmasından dolayı gerektiğinden erken büyümek zorunda kalmıştır. Nehir perde arkasında şirketin tek patronudur, ancak holdingin zorlu sürecinde Feride’den kurtulmak istemesine rağmen, Feride’yle birlikte çalışmak zorunda kalmıştır.

Kerem resmin tamamına daha da yaklaşacak

Kerem geçmişine dair ipuçları bulmak için Alice’in ve kendine verilen anahtarın peşine düşmüş, her bulduğu bilgiyle resmin tamamına daha da yaklaşmıştır. Satranc-ı Urefa’da ise Salih Baba bir yandan Yolcu’nun geri dönüşünü beklerken bir yandan da Çarkıfelek yerine Kader’in neler getireceğini bekleyecektir.

“Vuslat”, geçmişe dair hesapların ödendiği, güç dengelerinin değiştiği ve aşkın hasretle bekleyişe dönüştüğü yeni bölümüyle 16 Eylül Pazartesi akşamı TRT 1’de!

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?