Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, eski başkan Aziz Yıldırım'a çağrıda bulundu. Yıldırım'a geçmiş olsun dileklerini ileten Ali Koç, "Aday ol, seçime gidelim" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği 1. Yıl Balosu'nda açıklamalarda bulundu.

Jorge Jesus Fenerbahçe'ye geliyor! Jorge Jesus Fenerbahçe'ye geliyor!

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ziyaretinde konuşan Ali Koç, "Sayın Aziz Yıldırım'a gelmek istiyorum. Kendisi ameliyat olmuş. Acil şifalar diliyorum. Keşke ameliyat olmasaydı. Çok söyleyeceğim şeyler vardı. Defalarca söylememe rağmen karşıma çık aday ol. Geldiğimiz günden beri arkamızdan işler çevirip, altımızı oyup... Onları niyetleri tek dertleri pes etmem. Çünkü 2018'deki sonuçları hazmedemediler." dedi.

"ADAY OLSUN SEÇİME GİDELİM"

Açıklamalarına devam eden Ali Koç "Aday olsun yarın seçime giderim. Şimdi daha fazla bir şey söylemeyeceğim. Bazen şans insanın yanında oluyor. Acil şifa diliyorum. Ağır bir ameliyat. Ailemde abim, babam geçirdi. Tez zamanda sağlığına kavuşur ve er meydanında herkes kendini gösterir. Restse rest meydan okumaysa meydan okuma. Başkanlığımın en zayıf döneminde bunu yapıyorum. Hayatımda başka şeyler de var ama Fenerbahçe'nin bir daha insanlar tarafından kuşatılmasına gücüm yettiğince izin vermeyeceğim." İfadelerini kullandı.