Amerika gücünü kaybedince ne olacak?

Merhum araştırmacı yazar Üstad Kadir Mısıroğlu'nun ahirete irtihalinden birkaç sene önce katıldığı bir televizyon programında, Amerika Birleşik Devletleri'nin süper güçlükten çıkacağını ve Çin'in yeni dünyanın merkezi olacağını söylemişti.

Dosya 26.11.2019 - 21:37 26.11.2019 - 21:37

Merhum Üstad Kadir Mısıroğlu'nun birkaç yıl evvel katıldığı bir programda ele aldığı konuda, Amerika'yı kuran aklın, yine Amerika'yı yıkacağından bahsetmişti. Dünyanın eksen kayması yaşadığını ve yeni dünyanın Çin merkezli olduğunu da anlatan merhum Üstad Kadir Mısıroğlu, Amerika’nın gücünü kaybedince ne olacağını da anlatmıştı.

SERMAYELER ÇİN'E TAŞINIYOR

"Amerikada'ki sermaye, Çin'e taşınmaktadır. Le Man biradelerin sahip olduğu 400 milyar dolar, Amerika'ya ilk götürdükleri paradan bahsediyorum.

Bunlar daha ortaya dökülen şeyler, daha ortaya dökülmeyen niceleri  var, Rothschild'in serveti de an be an Çin'e kaymaktadır.

SERVET TAŞININCA KARIŞIKLIK ÇIKARACAKLAR

Bu servet kaçırmasını tamamladıkları gün, Amerika'da  eyaletler arası büyük bir kavga çıkaracaklar.

Gençler bunu iyi dinlesin, ben 15-20 sene sonrasının meselesini anlatıyorum. Bugün Mısır'da yapılan, Türkiye'de de tezgahlanmak istenen kavgalar Amerika'da başlayacak.

VERGİ BAHANESİYLE KARGAŞAYI HARLAYACAKLAR

Bu, eyaletler arası bir kavga olacak, 'Ben fazla vergi veriyorum az hizmet alıyorum' diyerek başlatılacak.

ABD'yi 3-5 arçaya bölecekler bundan sonra ne yapacaklarsa Çin'in arkasına saklanarak yapacaklar."

Haber Vakti

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@